Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Harper Kids, Historia Naturalna Syren

64,99 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64,99 zł

w tej serii: Syren
Ilość

Oto sekretny dziennik Darcy Delamare, badaczki morskich głębin, która w 1872 roku na pokładzie statku HMS Challenger wyruszyła w trwający trzy lata rejs dookoła świata. Ponieważ w tamtych czasach kobiety nie mogły robić kariery naukowej, Darcy przebrała się za mężczyznę i dołączyła do tej fascynującej wyprawy jako Daniel Dawson. 

Księga wprowadza w tajemnicze życie syren. Dzięki skrupulatnym notatkom i szczegółowym rysunkom nauczycie się rozróżniać gatunki syren z całego świata; dowiecie się, gdzie mieszkają i jak żyją. Poznacie sekretną mowę syren, ich anatomię, cykl życia oraz zwyczaje i upodobania.

Historia naturalna syren, wzorowana na dawnych atlasach historii naturalnej, łączy fikcyjną fabułę i bohaterów z rzetelnymi faktami przyrodniczymi, konsultowanymi przez eksperta. Zapadające w pamięć stylizowane ilustracje uruchamiają wyobraźnię i pozwalają zanurzyć się w magiczny świat, a wciągająca historia pomaga chłonąć wiedzę.

Wyjątkowość tej księgi podkreśla jej olśniewająca szata graficzna oraz eleganckie wydanie w płóciennej oprawie ze srebrnymi tłoczeniami i posrebrzanymi stronami. Dzięki temu Historia naturalna syren sprawdzi się jako prezent na wyjątkowe okazje dla małych, dużych i całkiem dorosłych!

  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 399zł

  Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Zobacz także

Odkryj różne produkty
Harper Kids, Opowieści z Doliny Muminków
Harper Kids

Harper Kids, Opowieści z Doliny Muminków

„Opowieści z Doliny Muminków” to kolekcja pięciu opowiadań o przygodach Muminków - bohaterów, których uwielbiają kolejne pokolenia czytelników! Historie powstały na podstawie oryginalnego opowiadania stworzonego przez Tove Jansson.
  • Brak na stanie
49,99 zł
Harper Kids, Nowe opowieści z Doliny Muminków
Harper Kids

Harper Kids, Nowe opowieści z Doliny Muminków

Ciepły klimat opowieści, mądre przesłanie i zabawne, a przy tym wnikliwe obserwacje natury ludzkiej to charakterystyczne cechy pisarstwa Tove Jansson. Opowiadania stworzone na podstawie jej prozy zachowują wszystkie te cechy, a aurę świata Tove oddają przepiękne, bogate ilustracje. Dzięki nim młodsi czytelnicy z łatwością przeniosą się do Doliny Muminków, a nieco starsi – do swego własnego dzieciństwa.
  • Brak na stanie
49,99 zł
Harper Kids, Od mitów do nauki
Harper Kids

Harper Kids, Od mitów do nauki

Ludzie od zawsze próbowali zrozumieć otaczający świat. Zastanawiali się, czym są grzmoty i błyskawice; skąd się bierze tęcza; dlaczego niebo nie spada; gdzie chowa się Słońce. Przez tysiące lat ich ciekawość zaspokajały legendy i mity, a każda z kultur wykształciła swoje przekonania na temat natury świata. I choć dziś wszelkie zjawiska rozumiemy dzięki nauce, warto poznać wierzenia naszych przodków i przekonać się, jak zmieniło się ludzkie rozumowanie przez tysiące lat. 
36,99 zł
Harper Kids, Historia Naturalna Syren
Harper Kids

Harper Kids, Historia Naturalna Syren

Oto sekretny dziennik Darcy Delamare, badaczki morskich głębin, która w 1872 roku na pokładzie statku HMS Challenger wyruszyła w trwający trzy lata rejs dookoła świata. Ponieważ w tamtych czasach kobiety nie mogły robić kariery naukowej, Darcy przebrała się za mężczyznę i dołączyła do tej fascynującej wyprawy jako Daniel Dawson. 
64,99 zł
HarperKids, Wycieczka po mózgu
Harper Kids

Harper Kids, Wycieczka po mózgu

Książka "WYCIECZKA PO MÓZGU" zaprasza do wyjątkowej podróży, podczas której młodzi czytelnicy dowiedzą się: jak wygląda nasz mózg? czym jest pamięć? jak działają zmysły?
39,99 zł
Harper Kids, Jak dawniej żyły dzieci?
Harper Kids

Harper Kids, Jak dawniej żyły dzieci?

Podróże w czasie stają się możliwe! Poznaj dzieci z różnych stron świata, które łączy to, że żyły… w czasach starożytnych. Ara zabierze Cię na procesję faraona, z Selene przespacerujesz się do latarni morskiej w Aleksandrii, z Mat namalujesz malowidło w jaskini a z Freyą posilisz się na uczcie wikingów. A to dopiero początek Twojej podróży!
36,99 zł
Harper Kids, Świętuj z nami!
Harper Kids

Harper Kids, Świętuj z nami!

Z tej bogato ilustrowanej książki dowiesz się, jak bawią się dzieci na wszystkich kontynentach i jak świętują ważne wydarzenia. Wybierz się na małpią ucztę do Tajlandii; porównaj, jak świętuje się karnawał w Rio de Janeiro, a jak w Wenecji; sprawdź, co jada się w Grecji na Wielkanoc, a co w Meksyku na Święto Zmarłych. Przekonaj się, że święta bywają różne, lecz wszędzie to czas dobrej zabawy!
34,99 zł
Harper Kids, Historia Stworzeń Magicznych
Harper Kids

Harper Kids, Historia Naturalna Stworzeń Magicznych

Poznaj sekretną księgę zatytułowaną Historia naturalna stworzeń magicznych zawierającą opisy wyjątkowych istot – tajemniczych gatunków przebywających w ukryciu na naszej planecie, których życie zostało właśnie zagrożone wyginięciem.
69,99 zł