Czytaj z Albikiem 

Czytaj z Albikiem to seria książek, gier i puzzli, których obsługa wymaga użycia elektronicznego pióra Albik. Pióro kupuje się tylko raz i działa ono z wszystkimi książkami z serii. Do nowych publikacji jest niezbędne pobranie nowego, darmowego oprogramowania. Mówiące pióro można nabyć osobno lub w zestawie z wybraną książką.

  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce, dziecko pozna kulisy pracy w straży pożarnej! Dowie się jakimi cechami, oprócz odwagi, charakteryzuje się strażak. W książce zawarte są ciekawostki i quizy.  W książce wgrane są aż 500 dźwięków i tekstów.

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna książka dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce dziecko pozna tajemnice zawodu lekarza. Dowie się co oznacza skrót RTG, dlaczego podczas choroby gorączkujemy i co robi laryngolog. Terminy medyczne zostały wyjaśnione w przystępny dla dzieci sposób. Na kartach zostały zakodowane także dialogi i zabawne quizy. Wgranych zostało 500...

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat. Dzięki tej książce dziecko dowie się jak ważna jest dla nas i całego świata praca śmieciarzy, jak wygląda typowy dzień pracy śmieciarza oraz w jaki sposób możemy chronić środowisko. Oprócz ciekawostek, w książce zakodowane zostały quizy sprawdzające wiedzę oraz dialogi.   

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat, która przybliży dzieciom tajniki pracy weterynarzy. Oprócz tego, dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia pracy ma weterynarz i kim są jego pacjenci. Książka ta to doskonały sposób, aby przygotować dziecko do posiadania swojego pupila. Na każdej karcie, oprócz informacji, zakodowane są dialogi i quizy. Prawie...

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka, z której dziecko dowie się wszystkiego o świecie transportu, pojazdów i maszyn! Oprócz ciekawostek o samolotach, ratownikach, pociągach i ruchu drogowym, dziecko pozna kulisy pracy maszynisty, kierowcy oraz operatora dźwigu. Odkryje sekrety funkcjonowania maszyn i różnych pojazdów.  Prawie 2000 dzięków i tekstów! 

   84,99 zł
  • Dostępny

   Gratka dla fanów prehistorii i dinozaurów! Interaktywna, mówiąca książka opowiada o tym, co jadły dinozaury, jakie rozmiary osiągały i dlaczego wyginęły. Miliony lat temu na Ziemi żyły ogromne gady, o których, dzięki odkryciom i wykopaliskom, wiemy coraz więcej.  Prawie 1700 dźwięków i tekstów.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 6–12 lat. Dzięki tej książce Twoje dziecko pozna wszystkie kontynenty i oceany świata! Dowie się, nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Klasycznie, na każdej stronie znajduje się quiz. 

   84,99 zł
  • Dostępny

   W książce Moje pierwsze cyferki, razem z postaciami z baśni dzieci poznają liczby od 1 do 20, a także rozwiną umiejętności liczenia oraz dodawania i odejmowania. Na końcu książki czeka interaktywna gra planszowa, w której najmłodsi będą towarzyszyć Jasiowi i Małgosi w ich drodze powrotnej do domu.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci już od 2 oku życia. Czy pomóżesz Azorkowi znaleźć zaginione koźlątko? Książeczka przeniesie Cię w świat wiejskiego gospodarstwaoraz zabawnych perypetii z którymi muszą się zmierzyć wiejskie zwierzątka.

   84,99 zł
  • Dostępny

   To interaktywny Słownik języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, w którym znajdziesz ok. 1000 haseł podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych! Słowa są przedstawione za pomocą obrazków, aby można było je łatwiej zapamiętać. Na każdej stronie znajdują się dwie wersje językowe – polska i angielska. W każdym rozdziale czekają na was utrwalające...

   89,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka Czytaj z Albikiem. Poznajcie zwierzęta z różnych zakątków świata i sprawdźcie, jakie dźwięki wydają albo czym się charakteryzują. Swoją wiedzę możecie sprawdzić za pomocą zabawnych quizów. Rozpoznacie zwierzę, którego jadu Indianie używali do nacierania swoich strzał? Do książki wgranych zostało prawie 900 dźwięków i tekstów.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka Odkrywaj z Albikiem sekrety ludzkiego ciała.Ciekawe informacje oraz quizy zagwarantują długie godziny ciekawej zabawy. Podczas lektury interaktywnej książki Ciało człowieka towarzyszy nam miły ufoludek Prokuś, który przybył na Ziemię, aby poznać nteresujące i tajemnicze ludzkie ciało. Ciekawe ilustracje zachęcają dzieci do...

   84,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywny, mówiący podręcznik języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat. Ta książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego. 

   84,99 zł
  • Dostępny

   Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz,...

   84,99 zł
  • Dostępny

   Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz,...

   329,99 zł
  • Dostępny

   Nauka zegara to wielkie wyzwanie! Ten interaktywny zegar wytłumaczy dzieciom, jak rozpoznawać czas na zegarze ze wskazówkami i zegarze elektronicznym. Dla utrwalenia wiedzy najmłodsi będą mogli zagrać w quizy, w których wskażą właściwą godzinę lub zegar. Naukę umili dzieciom ukryta w zegarowym drzewie bajka o Królestwie dokładnego czasu.

   44,99 zł
  • Dostępny

   Laura i Oliwier to rodzeństwo, które uwielbia podróżować. Na zaproszenie znajomych kucharzy wyruszyli w kulinarną podróż po Europie. Dołącz do nich i dowiedz się, czego spróbują we Włoszech,  Francji,  Hiszpanii,  Wielkiej  Brytanii, Szwecji, Grecji i na Węgrzech.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Po zimie nadeszła wiosna, której z niecierpliwością wyczekiwali Jaś i Magdalenka. Dzieci zajęły się  przygotowaniami do Wielkanocy i obserwowaniem budzącej się do życia przyrody. Czy Jaś poradzi sobie z wyplataniem koszyka, a Magdalenka z barwieniem jajek? A jak kot Mruczuś i pies Azorek cieszą się z wiosny? Otwórz książkę i dowiedz się wszystkiego!

   44,99 zł
  • Dostępny

   Nadeszła pora lata, a wraz z nią wakacje. Gdzie Magdalenka i Jaś spędzą ten czas? Wybiorą się nad staw, by ochłodzić się w wodzie. Udadzą się też na spływ kajakiem po rzece. Podczas zabaw będą im towarzyszyć pies Azorek i kot Mruczuś. A jak poradzą sobie z przygotowaniem ogniska? Otwórz książkę i przekonaj się sam!

   44,99 zł
  • Dostępny

   Nadeszła najchłodniejsza pora, ale to nie znaczy, że musisz siedzieć w domu. Magdalenka i Jaś bardzo cieszą się z zimy! Założyli ciepłe ubrania i udali się do lasu, aby zanieść leśnym zwierzętom coś dobrego do jedzenia. Z śniegu ulepili bałwana, pozjeżdżali z górki na sankach i zorganizowali bitwę na śnieżki. Sprawdź sam, jakimi zabawami jeszcze umilili...

   44,99 zł
  • Dostępny

   Wybierz się razem z Magdalenką i Jasiem na jesienny spacer. Czy uda im się nazbierać pełen kosz grzybów i puścić latawiec? A co dzieci będą robiły podczas niepogody? Oczywiście kasztanowe ludziki i korale z jarzębiny. Jesień to nie tylko mgła i deszcz, ale także pora świetnej zabawy w ogrodzie, kolorowych liści i smacznych owoców z sadu. Przekonaj się sam...

   44,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna Biblia dla dzieci to zbiór najważniejszych historii ze Starego i Nowego Testamentu, które przedstawione są na pięknych ilustracjach. Z książki można usłyszeć długie historie np. o stworzeniu świata, Noem, cudach Jezusa. Opowieściom towarzyszą piosenki zespołu Arka Noego! Są także modlitwy dla dzieci oraz quizy sprawdzające wiedzę.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Druga edycja fantastycznego globusa Czytaj z Albikiem!

   359,99 zł
  • Dostępny

   Henio Koparka, to niezwykła maszyna. Gdy trafia na plac budowy, nie tylko sumiennie wykonuje swoją pracę, ale także chętnie pomaga, gdy ktoś znajdzie się w opałach. Pewnego dnia podczas kopania dołu Henio znajduje dziwną skrzynkę. Ku zaskoczeniu wszystkich to znalezisko pociąga za sobą szereg miłych zdarzeń!

   84,99 zł
  • Dostępny

   Czy nauka mnożenia może być dobrą zabawą? Przekonajcie się, że tak! Oto dwustronna plansza, dzięki której dzieci z łatwością opanują mnożenie.

   44,99 zł
  • Dostępny

   Dzięki książce dzieci mogą również ćwiczyć spostrzegawczość. Czy znajdą wskazane cyfry, liczby, przedmioty i bohaterów książki na przyjęciu, w morzu, na łące lub w wesołym miasteczku? Ta zabawa pomoże w nauce!

   84,99 zł
  • Dostępny

   Książka Moje pierwsze literki, to pomoc w procesie nauki czytania. Dzięki tej interaktywnej lekturze dzieci poznają litery, litery pisane i znaki migowe. Nauczą się odczytywać sylaby i dzielić na nie wyrazy, co ułatwi im naukę płynnego czytania. 

   84,99 zł
  • Dostępny

   Książka porusza tematy zarówno przyrody ożywionej, jak i nieożywionej. Wendelin przemierza Polskę w poszukiwaniu idealnego miejsca, by zapuścić korzenie, a przy okazji rozwikłać pewną zagadkę. Podstawowe fakty o gatunkach i zjawiskach uzupełnia wiele ciekawostek!

   84,99 zł