Czytaj z Albikiem 

  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Dzięki tej książce maluszek dowie się jakie zwierzęta domowe mają zwyczaje i jak należy się nimi opiekować. Oczywiście usłyszy ich odgłos, a później sprawdzi swoją wiedzę rozwiązując quizy i zagadki. 

   34,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat, która przybliży dzieciom tajniki pracy weterynarzy. Oprócz tego, dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia pracy ma weterynarz i kim są jego pacjenci. Książka ta to doskonały sposób, aby przygotować dziecko do posiadania swojego pupila. Na każdej karcie, oprócz informacji, zakodowane są dialogi i quizy. Prawie...

   44,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Dzięki tej książce dziecko dowie się co jeździ, lata lub pływa. Dziecko usłyszy jakie odgłosy wydają pojazdy, a później sprawdzi swoją wiedzę rozwiązując quizy i zagadki. 

   34,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat. Dzięki tej książce dziecko dowie się jak ważna jest dla nas i całego świata praca śmieciarzy, jak wygląda typowy dzień pracy śmieciarza oraz w jaki sposób możemy chronić środowisko. Oprócz ciekawostek, w książce zakodowane zostały quizy sprawdzające wiedzę oraz dialogi.   

   44,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce, dziecko pozna kulisy pracy w straży pożarnej! Dowie się jakimi cechami, oprócz odwagi, charakteryzuje się strażak. W książce zawarte są ciekawostki i quizy.  W książce wgrane są aż 500 dźwięków i tekstów.

   44,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna książka dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce dziecko pozna tajemnice zawodu lekarza. Dowie się co oznacza skrót RTG, dlaczego podczas choroby gorączkujemy i co robi laryngolog. Terminy medyczne zostały wyjaśnione w przystępny dla dzieci sposób. Na kartach zostały zakodowane także dialogi i zabawne quizy. Wgranych zostało 500...

   44,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna książka z serii Czytaj z Albikiem. Dzięki tej książce dowiesz się gdzie żyją, co jedzą i jakie mają zwyczaje dzikie zwierzęta z najróżniejszych zakątków świata! Do książki wgrane są prawie 300 różnych dźwięków i tekstów. Pamiętaj, że do używania tej książki potrzeby jest elektroniczny długopis Czytaj z Albikiem.  Dla dzieci od 2 do 6 roku...

   34,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka jest odpowiednia dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Książka opowiada o codziennych czynnościach dwójki bohaterów - Jasia i Basi. 

   34,99 zł
  • Dostępny

   To interaktywny Słownik języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, w którym znajdziesz ok. 1000 haseł podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych! Słowa są przedstawione za pomocą obrazków, aby można było je łatwiej zapamiętać. Na każdej stronie znajdują się dwie wersje językowe – polska i angielska. W każdym rozdziale czekają na was utrwalające...

   79,99 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Gratka dla fanów prehistorii i dinozaurów! Interaktywna, mówiąca książka opowiada o tym, co jadły dinozaury, jakie rozmiary osiągały i dlaczego wyginęły. Miliony lat temu na Ziemi żyły ogromne gady, o których, dzięki odkryciom i wykopaliskom, wiemy coraz więcej.  Prawie 1700 dźwięków i tekstów.

   69,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci już od 2 oku życia. Czy pomóżesz Azorkowi znaleźć zaginione koźlątko? Książeczka przeniesie Cię w świat wiejskiego gospodarstwaoraz zabawnych perypetii z którymi muszą się zmierzyć wiejskie zwierzątka.

   69,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka, z której dziecko dowie się wszystkiego o świecie transportu, pojazdów i maszyn! Oprócz ciekawostek o samolotach, ratownikach, pociągach i ruchu drogowym, dziecko pozna kulisy pracy maszynisty, kierowcy oraz operatora dźwigu. Odkryje sekrety funkcjonowania maszyn i różnych pojazdów.  Prawie 2000 dzięków i tekstów! 

   69,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 6–12 lat. Dzięki tej książce Twoje dziecko pozna wszystkie kontynenty i oceany świata! Dowie się, nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Klasycznie, na każdej stronie znajduje się quiz. 

   69,99 zł
  • Dostępny

   Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz,...

   69,99 zł
  • Dostępny

   Oto znana wszystkim gra Memo w całkiem nowej odsłonie. Ćwiczy nie tylko pamięć wzrokową, ale także słuchową. Na żetonach do gry są zakodowane różne odgłosy zwierząt. Zadaniem gracza jest odnalezienie jak największej ilości par. Memo Zwierzęta zawiera aż trzy warianty gry, które można dopasować do wieku i poziomu zaawansowania gracza.

   29,99 zł
  • Dostępny

   Oto znana wszystkim gra Memo w całkiem nowej odsłonie. Ćwiczy nie tylko pamięć wzrokową, ale także słuchową. Na żetonach do gry są zakodowane dźwięki różnych pojazdów. Zadaniem gracza jest odnalezienie jak największej ilości par. Memo Środki transportu zawiera aż trzy warianty gry, które można dopasować do wieku i poziomu zaawansowania gracza.

   29,99 zł