Czytaj z Albikiem 

Czytaj z Albikiem to seria książek, gier i puzzli, których obsługa wymaga użycia elektronicznego pióra Albik. Pióro kupuje się tylko raz i działa ono z wszystkimi książkami z serii. Do nowych publikacji jest niezbędne pobranie nowego, darmowego oprogramowania. Mówiące pióro można nabyć osobno lub w zestawie z wybraną książką.

  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce, dziecko pozna kulisy pracy w straży pożarnej! Dowie się jakimi cechami, oprócz odwagi, charakteryzuje się strażak. W książce zawarte są ciekawostki i quizy.  W książce wgrane są aż 500 dźwięków i tekstów.

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna książka dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce dziecko pozna tajemnice zawodu lekarza. Dowie się co oznacza skrót RTG, dlaczego podczas choroby gorączkujemy i co robi laryngolog. Terminy medyczne zostały wyjaśnione w przystępny dla dzieci sposób. Na kartach zostały zakodowane także dialogi i zabawne quizy. Wgranych zostało 500...

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat. Dzięki tej książce dziecko dowie się jak ważna jest dla nas i całego świata praca śmieciarzy, jak wygląda typowy dzień pracy śmieciarza oraz w jaki sposób możemy chronić środowisko. Oprócz ciekawostek, w książce zakodowane zostały quizy sprawdzające wiedzę oraz dialogi.   

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat, która przybliży dzieciom tajniki pracy weterynarzy. Oprócz tego, dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia pracy ma weterynarz i kim są jego pacjenci. Książka ta to doskonały sposób, aby przygotować dziecko do posiadania swojego pupila. Na każdej karcie, oprócz informacji, zakodowane są dialogi i quizy. Prawie...

   54,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka, z której dziecko dowie się wszystkiego o świecie transportu, pojazdów i maszyn! Oprócz ciekawostek o samolotach, ratownikach, pociągach i ruchu drogowym, dziecko pozna kulisy pracy maszynisty, kierowcy oraz operatora dźwigu. Odkryje sekrety funkcjonowania maszyn i różnych pojazdów.  Prawie 2000 dzięków i tekstów! 

   84,99 zł
  • Dostępny

   Gratka dla fanów prehistorii i dinozaurów! Interaktywna, mówiąca książka opowiada o tym, co jadły dinozaury, jakie rozmiary osiągały i dlaczego wyginęły. Miliony lat temu na Ziemi żyły ogromne gady, o których, dzięki odkryciom i wykopaliskom, wiemy coraz więcej.  Prawie 1700 dźwięków i tekstów.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 6–12 lat. Dzięki tej książce Twoje dziecko pozna wszystkie kontynenty i oceany świata! Dowie się, nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Klasycznie, na każdej stronie znajduje się quiz. 

   84,99 zł
  • Dostępny

   W książce Moje pierwsze cyferki, razem z postaciami z baśni dzieci poznają liczby od 1 do 20, a także rozwiną umiejętności liczenia oraz dodawania i odejmowania. Na końcu książki czeka interaktywna gra planszowa, w której najmłodsi będą towarzyszyć Jasiowi i Małgosi w ich drodze powrotnej do domu.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Pewnie nieraz zastanawialiście się, jak powstają przedmioty, których używacie na co dzień. Teraz już nie musicie się domyślać. Z tej książki dowiecie się,  jak buduje się dom, jak się robi ser, a nawet jak powstają mówiące książki z serii Czytaj z Albikiem i dżinsy. W książce znajdziecie także quizy, które sprawdzą waszą wiedzę.

   89,99 zł
  • Dostępny

   Dwustronna miarka na ścianę nie tylko mierzy wzrost dzieci, ale przenosi je także w bajkowy świat. Na jednej stronie miarki najmłodsi poznają historię księcia ratującego księżniczkę i smoka, a  na  drugiej  stronie  przygody  krasnoludków  i zwierzątek mieszkających w drzewie. Całość urozmaicają  zabawne  wierszyki  i  dialogi.

   44,99 zł
  • Dostępny

   Poznaj tajniki pracy policjantów! Dzięki historii głównego bohatera książki, policjanta Karolka, dowiesz się, jak zostać policjantem i jak wygląda jego praca. Razem z nim zbadasz sprawę skradzionego obrazu. Dźwięki, dialogi i quizy urozmaicą tę przygodę.

   54,99 zł
  • Dostępny

   Wyrusz w pełną przygód podróż przez morze i jego głębiny!   Nasi mali marynarze, Maja i Antek, zapoznają cię z niezwykłymi mieszkańcami morskiego świata. Oprócz wydarzeń, które towarzyszą ich rejsowi, znajdziesz również opowieści z udziałem morskich zwierząt, zabawne ćwiczenia oraz relaksacje. Na końcu książki czeka gra o skarb piratów ukryty na wyspie.

   84,99 zł
  • Dostępny

   Nadeszła najchłodniejsza pora, ale to nie znaczy, że musisz siedzieć w domu. Magdalenka i Jaś bardzo cieszą się z zimy! Założyli ciepłe ubrania i udali się do lasu, aby zanieść leśnym zwierzętom coś dobrego do jedzenia. Z śniegu ulepili bałwana, pozjeżdżali z górki na sankach i zorganizowali bitwę na śnieżki. Sprawdź sam, jakimi zabawami jeszcze umilili...

   44,99 zł
  • Dostępny

   Wybierz się razem z Magdalenką i Jasiem na jesienny spacer. Czy uda im się nazbierać pełen kosz grzybów i puścić latawiec? A co dzieci będą robiły podczas niepogody? Oczywiście kasztanowe ludziki i korale z jarzębiny. Jesień to nie tylko mgła i deszcz, ale także pora świetnej zabawy w ogrodzie, kolorowych liści i smacznych owoców z sadu. Przekonaj się sam...

   44,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna Biblia dla dzieci to zbiór najważniejszych historii ze Starego i Nowego Testamentu, które przedstawione są na pięknych ilustracjach. Z książki można usłyszeć długie historie np. o stworzeniu świata, Noem, cudach Jezusa. Opowieściom towarzyszą piosenki zespołu Arka Noego! Są także modlitwy dla dzieci oraz quizy sprawdzające wiedzę.

   84,99 zł