Czytaj z Albikiem 

  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce, dziecko pozna kulisy pracy w straży pożarnej! Dowie się jakimi cechami, oprócz odwagi, charakteryzuje się strażak. W książce zawarte są ciekawostki i quizy.  W książce wgrane są aż 500 dźwięków i tekstów.

   44,99 zł 38,24 zł
  • Dostępny

   Interaktywna książka dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce dziecko pozna tajemnice zawodu lekarza. Dowie się co oznacza skrót RTG, dlaczego podczas choroby gorączkujemy i co robi laryngolog. Terminy medyczne zostały wyjaśnione w przystępny dla dzieci sposób. Na kartach zostały zakodowane także dialogi i zabawne quizy. Wgranych zostało 500...

   44,99 zł 38,24 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat. Dzięki tej książce dziecko dowie się jak ważna jest dla nas i całego świata praca śmieciarzy, jak wygląda typowy dzień pracy śmieciarza oraz w jaki sposób możemy chronić środowisko. Oprócz ciekawostek, w książce zakodowane zostały quizy sprawdzające wiedzę oraz dialogi.   

   44,99 zł 38,24 zł
  • Dostępny

   Interaktywna mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat, która przybliży dzieciom tajniki pracy weterynarzy. Oprócz tego, dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia pracy ma weterynarz i kim są jego pacjenci. Książka ta to doskonały sposób, aby przygotować dziecko do posiadania swojego pupila. Na każdej karcie, oprócz informacji, zakodowane są dialogi i quizy. Prawie...

   44,99 zł 38,24 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Interaktywna, mówiąca książka, z której dziecko dowie się wszystkiego o świecie transportu, pojazdów i maszyn! Oprócz ciekawostek o samolotach, ratownikach, pociągach i ruchu drogowym, dziecko pozna kulisy pracy maszynisty, kierowcy oraz operatora dźwigu. Odkryje sekrety funkcjonowania maszyn i różnych pojazdów.  Prawie 2000 dzięków i tekstów! 

   69,99 zł 59,49 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Gratka dla fanów prehistorii i dinozaurów! Interaktywna, mówiąca książka opowiada o tym, co jadły dinozaury, jakie rozmiary osiągały i dlaczego wyginęły. Miliony lat temu na Ziemi żyły ogromne gady, o których, dzięki odkryciom i wykopaliskom, wiemy coraz więcej.  Prawie 1700 dźwięków i tekstów.

   69,99 zł 59,49 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 6–12 lat. Dzięki tej książce Twoje dziecko pozna wszystkie kontynenty i oceany świata! Dowie się, nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Klasycznie, na każdej stronie znajduje się quiz. 

   69,99 zł 59,49 zł
  • Dostępny

   Oto znana wszystkim gra Memo w całkiem nowej odsłonie. Ćwiczy nie tylko pamięć wzrokową, ale także słuchową. Na żetonach do gry są zakodowane różne odgłosy zwierząt. Zadaniem gracza jest odnalezienie jak największej ilości par. Memo Zwierzęta zawiera aż trzy warianty gry, które można dopasować do wieku i poziomu zaawansowania gracza.

   29,99 zł 25,49 zł
  • Chwilowo niedostępny

   100-elementowe puzzle NASZ LAS. Dzięki naszym puzzlom poznacie wiele ciekawostek o leśnej faunie i florze. Usłyszycie śpiew zięby, dowiecie się kto jest szybszy od wiewiórki i które drzewa mogą mieć nawet 1000 lat. Dużo informacji, quizów i zagadek zapewni mnóstwo świetnej zabawy. Prawie 250 dźwięków i tekstów Rozmiar: 50×35 cm

   59,99 zł 50,99 zł
  • Dostępny

   100-elementowe puzzle WSZECHŚWIAT. Na układance są zakodowane informacje o planetach, gwiazdach, kosmicznych obiektach i wynalazkach służących poznawaniu kosmosu. Poznaj wszystkie ciekawostki i zagraj w quiz, który sprawdzi twoją wiedzę! Dużo informacji, quizów i zagadek zapewni mnóstwo świetnej zabawy. Prawie 300 dźwięków i tekstów Rozmiar: 50×35 cm

   59,99 zł 50,99 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Interaktywna książka, która potrafi mówić! Pierwszy elementarz wprowadzi Wasze dziecko w otaczający nas świat liczb, liter oraz kolorów. Dla dzieci od 3 roku życia. Do książki wgranych zostało prawie 1000 dźwięków i tekstów.

   69,99 zł 59,49 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci już od 2 oku życia. Czy pomóżesz Azorkowi znaleźć zaginione koźlątko? Książeczka przeniesie Cię w świat wiejskiego gospodarstwaoraz zabawnych perypetii z którymi muszą się zmierzyć wiejskie zwierzątka.

   69,99 zł 59,49 zł
  • Dostępny

   To interaktywny Słownik języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, w którym znajdziesz ok. 1000 haseł podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych! Słowa są przedstawione za pomocą obrazków, aby można było je łatwiej zapamiętać. Na każdej stronie znajdują się dwie wersje językowe – polska i angielska. W każdym rozdziale czekają na was utrwalające...

   79,99 zł 67,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka Czytaj z Albikiem. Poznajcie zwierzęta z różnych zakątków świata i sprawdźcie, jakie dźwięki wydają albo czym się charakteryzują. Swoją wiedzę możecie sprawdzić za pomocą zabawnych quizów. Rozpoznacie zwierzę, którego jadu Indianie używali do nacierania swoich strzał? Do książki wgranych zostało prawie 900 dźwięków i tekstów.

   69,99 zł 59,49 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka Odkrywaj z Albikiem sekrety ludzkiego ciała.Ciekawe informacje oraz quizy zagwarantują długie godziny ciekawej zabawy. Podczas lektury interaktywnej książki Ciało człowieka towarzyszy nam miły ufoludek Prokuś, który przybył na Ziemię, aby poznać nteresujące i tajemnicze ludzkie ciało. Ciekawe ilustracje zachęcają dzieci do...

   69,99 zł 59,49 zł
  • Dostępny

   Interaktywny, mówiący podręcznik języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat. Ta książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego. 

   69,99 zł 59,49 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz,...

   69,99 zł 59,49 zł
  • Dostępny

   Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz,...

   279,99 zł 237,99 zł
  • Dostępny

   Nauka zegara to wielkie wyzwanie! Ten interaktywny zegar wytłumaczy dzieciom, jak rozpoznawać czas na zegarze ze wskazówkami i zegarze elektronicznym. Dla utrwalenia wiedzy najmłodsi będą mogli zagrać w quizy, w których wskażą właściwą godzinę lub zegar. Naukę umili dzieciom ukryta w zegarowym drzewie bajka o Królestwie dokładnego czasu.

   39,99 zł 33,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywny Słownik języka niemieckiego, w którym znajdziesz ponad 1000 haseł podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych. Książka zawiera dwie wersje językowe – polską i niemiecką. Prawidłowej wymowy słów nauczą cię native speakerzy, a zawarte w słowniku quizy sprawdzą twoją wiedzę.

   79,99 zł 67,99 zł