Czytaj z Albikiem 

Czytaj z Albikiem to seria książek, gier i puzzli, których obsługa wymaga użycia elektronicznego pióra Albik. Pióro kupuje się tylko raz i działa ono z wszystkimi książkami z serii. Do nowych publikacji jest niezbędne pobranie nowego, darmowego oprogramowania. Mówiące pióro można nabyć osobno lub w zestawie z wybraną książką.

  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka idealna dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Dzięki tej książce maluszek dowie się jakie zwierzęta domowe mają zwyczaje i jak należy się nimi opiekować. Oczywiście usłyszy ich odgłos, a później sprawdzi swoją wiedzę rozwiązując quizy i zagadki. 

   39,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka jest odpowiednia dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Książka opowiada o codziennych czynnościach dwójki bohaterów - Jasia i Basi. 

   39,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna książka dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Dzięki tej książce dziecko pozna tajemnice zawodu lekarza. Dowie się co oznacza skrót RTG, dlaczego podczas choroby gorączkujemy i co robi laryngolog. Terminy medyczne zostały wyjaśnione w przystępny dla dzieci sposób. Na kartach zostały zakodowane także dialogi i zabawne quizy. Wgranych zostało 500...

   49,99 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat. Dzięki tej książce dziecko dowie się jak ważna jest dla nas i całego świata praca śmieciarzy, jak wygląda typowy dzień pracy śmieciarza oraz w jaki sposób możemy chronić środowisko. Oprócz ciekawostek, w książce zakodowane zostały quizy sprawdzające wiedzę oraz dialogi.   

   49,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna mówiąca książka dla dzieci 5–12 lat, która przybliży dzieciom tajniki pracy weterynarzy. Oprócz tego, dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia pracy ma weterynarz i kim są jego pacjenci. Książka ta to doskonały sposób, aby przygotować dziecko do posiadania swojego pupila. Na każdej karcie, oprócz informacji, zakodowane są dialogi i quizy. Prawie...

   49,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka, z której dziecko dowie się wszystkiego o świecie transportu, pojazdów i maszyn! Oprócz ciekawostek o samolotach, ratownikach, pociągach i ruchu drogowym, dziecko pozna kulisy pracy maszynisty, kierowcy oraz operatora dźwigu. Odkryje sekrety funkcjonowania maszyn i różnych pojazdów.  Prawie 2000 dzięków i tekstów! 

   76,99 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Gratka dla fanów prehistorii i dinozaurów! Interaktywna, mówiąca książka opowiada o tym, co jadły dinozaury, jakie rozmiary osiągały i dlaczego wyginęły. Miliony lat temu na Ziemi żyły ogromne gady, o których, dzięki odkryciom i wykopaliskom, wiemy coraz więcej.  Prawie 1700 dźwięków i tekstów.

   76,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka dla dzieci 6–12 lat. Dzięki tej książce Twoje dziecko pozna wszystkie kontynenty i oceany świata! Dowie się, nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Klasycznie, na każdej stronie znajduje się quiz. 

   76,99 zł
  • Chwilowo niedostępny

   Interaktywna, mówiąca książka Czytaj z Albikiem. Poznajcie zwierzęta z różnych zakątków świata i sprawdźcie, jakie dźwięki wydają albo czym się charakteryzują. Swoją wiedzę możecie sprawdzić za pomocą zabawnych quizów. Rozpoznacie zwierzę, którego jadu Indianie używali do nacierania swoich strzał? Do książki wgranych zostało prawie 900 dźwięków i tekstów.

   76,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywna, mówiąca książka Odkrywaj z Albikiem sekrety ludzkiego ciała.Ciekawe informacje oraz quizy zagwarantują długie godziny ciekawej zabawy. Podczas lektury interaktywnej książki Ciało człowieka towarzyszy nam miły ufoludek Prokuś, który przybył na Ziemię, aby poznać nteresujące i tajemnicze ludzkie ciało. Ciekawe ilustracje zachęcają dzieci do...

   76,99 zł
  • Dostępny

   Interaktywny, mówiący podręcznik języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat. Ta książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego. 

   76,99 zł
  • Dostępny

   Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz,...

   76,99 zł
  • Dostępny

   Pewnie nieraz zastanawialiście się, jak powstają przedmioty, których używacie na co dzień. Teraz już nie musicie się domyślać. Z tej książki dowiecie się,  jak buduje się dom, jak się robi ser, a nawet jak powstają mówiące książki z serii Czytaj z Albikiem i dżinsy. W książce znajdziecie także quizy, które sprawdzą waszą wiedzę.

   79,99 zł
  • Dostępny

   Poznaj kulę ziemską razem z Albikiem!  Globus, który masz  przed  sobą,  doskonale  odzwierciedla  mapę  świata, a  do  tego  potrafi  mówić.  Archimedes  z  pewnością  byłby zaskoczony! Wiadomości zawarte w globusie można usłyszeć dzięki mówiącemu pióru Albik, które odczyta wiele informacji  i ciekawostek o prawie 200 krajach świata.

   299,00 zł 254,15 zł
  • Dostępny

   Dwustronna miarka na ścianę nie tylko mierzy wzrost dzieci, ale przenosi je także w bajkowy świat. Na jednej stronie miarki najmłodsi poznają historię księcia ratującego księżniczkę i smoka, a  na  drugiej  stronie  przygody  krasnoludków  i zwierzątek mieszkających w drzewie. Całość urozmaicają  zabawne  wierszyki  i  dialogi.

   39,99 zł
  • Dostępny

   Poznaj tajniki pracy policjantów! Dzięki historii głównego bohatera książki, policjanta Karolka, dowiesz się, jak zostać policjantem i jak wygląda jego praca. Razem z nim zbadasz sprawę skradzionego obrazu. Dźwięki, dialogi i quizy urozmaicą tę przygodę.

   49,99 zł
  • Dostępny

   Wyrusz w pełną przygód podróż przez morze i jego głębiny!   Nasi mali marynarze, Maja i Antek, zapoznają cię z niezwykłymi mieszkańcami morskiego świata. Oprócz wydarzeń, które towarzyszą ich rejsowi, znajdziesz również opowieści z udziałem morskich zwierząt, zabawne ćwiczenia oraz relaksacje. Na końcu książki czeka gra o skarb piratów ukryty na wyspie.

   76,99 zł