• Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia?
  Zamówienia wysyłamy do 48 h od momentu ich złożenia. Większość zamówień złożonych do godziny 13, realizowane są jeszcze tego samego dnia.

 • Co mogę zrobić jeżeli moja płatność się nie powiodła?
  Niestety, powrót do przerwanej płatności PayU nie jest możliwy. Nie mamy również możliwości podania danych do dokonania ponownej wpłaty, ponieważ do każdej próby płatności przypisywane są indywidualne dane, tj. unikalny numer transakcji, numer rachunku odbiorcy i kwota zamówienia. Możemy zmienić metodę płatności na przelew bankowy lub wysyłkę za pobraniem. Skontaktuj się z nami w celu wybrania dogodniej dla Ciebie formy płatności.

 • Moje zamówienie nie dotarło w ciągu 3 dni.
  Jeżeli minęło 3 dni od momentu otrzymania e-maila z informacją o wysyłce Twojego zamówienia, a jeszcze go nie otrzymałeś, skontaktuj się z nami a my na pewno ustalimy losy Twojej przesyłki.

 • Jak mogę zwrócić lub zareklamować produkt?
  W celu zwrotu lub reklamacji produktu prosimy o przejście do zakładki ZWROTY I REKLAMACJE, tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

 • Czy wszystkie produkty, które są w sklepie online znajdę w sklepie stacjonarnym?
  Produkty dostępne w sklepie internetowym nie zawsze fizycznie znajdują się w sklepie stacjonarnym na ulicy Pokornej i Rydygiera. Prosimy o wcześniejszy kontakt, jeżeli zależy Wam na dostępności konkretnego produktu lub prosimy o zamówienie z odbiorem osobistym w wybranym sklepie stacjonarnym.

 • Co mam zrobić w sytuacji gdyby przesyłka dodarła do mnie niekompletna lub uszkodzona?

  Na szczęście takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Każda paczka pakowana jest przy stanowisku z monitoringiem. Jeżeli jakiegoś produktu zabrakło w Twojej paczce, prosimy o dokładne sprawdzenie zawartości paczki oraz papierowego wypełnienia, w których lubią się chować małe produkty ;)