Szumiący miś organic z lampką Cappucino Natur MOONIE

Moonie

Dźwięki wydawane przez szumiącego misia MOONIE są autentycznymi, naturalnymi nagraniami różowego szumu, a nie syntetycznymi dźwiękami tworzonymi przez komputer.

249,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 249,00 zł

Payment & Security
#Darmowa i szybka dostawa od 299,00 zł Więcej
#14 dni na zwrot Więcej
#Bezpieczne zakupy
#Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz Więcej
  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 299zł

  Zasady zwrotu

14 dni od otrzymania paczki

Jego unikalna cecha polega na tym, że dźwięk bicia serca to rzeczywiste nagranie z wnętrza brzucha matki, co pomaga dziecku się uspokoić i czuć się bezpiecznie, słuchając dobrze znanego odgłosu. Dźwięki fal morskich zostały zarejestrowane nad Morzem Bałtyckim, natomiast odgłosy leśnego strumienia pochodzą z Tatr.

Szum wydobywający się z misia MOONIE pomaga zniwelować hałasy z otoczenia, co sprawia, że codzienne dźwięki domowe nie zakłócają snu dziecka.

Szumiący przyjaciel MOONIE jest wyposażony w moduł umożliwiający regulację głośności, co pozwala na dostosowanie jej do potrzeb i warunków środowiska, w którym znajduje się dziecko.

Szumiący miś MOONIE oferuje również kołysankę, która ułatwia zasypianie maluchów, wykorzystując dźwięki kalimby.

MOONIE jako jedyna zabawka szumiąca posiada najwyższej jakości naturalne różowe szumy, nie generowane komputerowo. Dzięki temu, że szum bicia serca, jest prawdziwym nagraniem z wnętrza brzucha mamy, dziecko może uspokoić się i poczuć bezpiecznie, przy dobrze już znanym dźwięku. Szum fal morskich został nagrany nad Bałtykiem, a dźwięki leśnego strumienia w Tarach.

Jako jedyna zabawka szumiąca ma wbudowaną lampkę nocną, która pomaga przy nocnej pielęgnacji dziecka, a starszemu pomaga przezwyciężyć lęk przed ciemnością.

Opinie klientów

Brak opinii

Często kupowane razem

Scribbles the Snail – gryzak naturalny – ŚLIMAK, B. Toys

Scribbles the Snail – gryzak naturalny – ŚLIMAK, B. Toys

Gryzak z naturalnej gumy – ŚLIMAK. Jedwabisty w dotyku, z wypustkami sensorycznymi. Może być stosowany od urodzenia. Przyjazny i pomocny w okresie ząbkowania. Doskonale pasuje do małych dłoni dziecka. Przyjemnie piszczy przy naciśnięciu. Stymuluje chwyt i wzrok.Dostępne pokrewne modele – pszczółka, wieloryb i krab.
  • -15%
41,65 zł -15% 49,00 zł