Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

HeyDoodle, Mata silikonowa do kolorowania A4 Dinozaury

75,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75,00 zł

model: A4 Dinozaury
Ilość

Mata do wielokrotnego kolorowania z dinozaurami i cyferkami. Policz, napisz cyferkę i pokoloruj dinozaury. Pokolorowaną matę można wytrzeć wilgotną szmatką lub umyć pod bieżącą wodą!

W zestawie są trzy flamastry.

UWAGA ! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zabawka zawiera małe elementy. Ryzyko udławienia się.

Prosimy o zachowanie ważnych informacji zawartych na opakowaniu. Przed rozpoczęciem zabawy usuń wszystkie części opakowania.

 

Kolorowanie bez końca!

Koloruj dinozaury, ćwicz liczenie i pisanie cyferek. Silikonowa mata A4 ma do kolorowania różne dinozaury i cyferki do pisania po śladzie, cyferki odpowiadają liczbie rodzaju dinozaurów na macie. Po zabawie matę można wyczyścić i użyć ponownie, ponownie i ponownie kolorując, pisząc i ucząc się!

Do zestawu dołączone są trzy nietoksyczne flamastry, bezpieczne dla małych rączek. Flamastry po bardzo szybkim wyschnięciu, nie rozmazują się na macie (idealna kreatywna zabawa dla leworęcznych dzieci). Kolorowy obrazek, będzie tak długo na macie, aż dziecko będzie chciało ponownie ją pokolorować, wtedy wystarczy wytrzeć wilgotną szmatką, mokrą chusteczką i zacząć ponownie kolorować. 

Mata wykonana jest w całości z najwyższej jakości silikonu, może służyć także jako podkładka pod jedzenie.

Australijska firma HeyDoodle zaprojektowała opakowania tak, aby było ładne i praktyczne. Maty idealnie sprawdzą się na prezent, a potem w zabawie w domu, w podróży, w samochodzie, u babci i cioci, a po zabawie, można ponownie schować flamastry i matę do estetycznego opakowania. 

Mata Silikonowa do Kolorowania A4 - Dinozaury:

Mata do wielokrotnego kolorowania z dinozaurami i cyferkami. 

Policz, napisz cyferkę i pokoloruj dinozaury.

Pokolorowaną matę można wytrzeć wilgotną szmatką lub umyć pod bieżącą wodą.  

100% wykonana z premium silikonu.

Rozmiar maty - A4.

Można wykorzystać jako matę pod jedzenie. 

W zestawie trzy nietoksyczne, szybko wysychające flamastry - żółty, fioletowy, czerwony. 

Flamaster nie rozmazuje się na macie. 

Eleganckie opakowanie do przechowywania maty i flamastrów - łatwa do zabrania w podróż. 

Rozwija umiejętność koncentracji, pisania, kreatywność, małą motorykę.

Wspiera naukę angielskiego oraz cyferek i liczenia. 

Dla dzieci w wieku 3 lata +.

  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 399zł

  Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Często kupowane razem

Little Dutch Mata aktywizująca z pałąkiem Little Farm

Little Dutch Mata aktywizująca z pałąkiem Little Farm

Mata aktywizująca z pałąkiem Little Farm od Little Dutch. Mata to doskonałe rozwiązanie dla dzieci już od urodzenia. Na mięciutkiej macie, maluszek może leżeć i obserwować otaczający go świat. 
379,00 zł