Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia!

Deskorolka z świecącymi kółkami LEMON Konges Sløjd

169,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 168,00 zł

wzór: Lemon
Ilość
Brak na stanie

Dla wszystkich małych skejterów: deskorolka z kółkami, które świecą podczas jazdy – idealna dla dzieci od 4 roku życia!

Materiały:

  • Deska: Drewno klonowe
  • Trucki: PP (polipropylen)
  • Łożyska: Żelazo
  • Podkładki: PP (polipropylen)
  • Kółka: PVC

Maksymalne obciążenie: 50 kg (klasa B, 20-50 kg)

Zalecane jest stosowanie odpowiedniego sprzętu ochronnego dla bezpieczeństwa dziecka. Deskorolka jest zgodna z normą bezpieczeństwa EN13613:2009.

Podmiot odpowiedzialny: 

Konges Sløjd ApS

Address: Kuglegårdsvej 13-17, Building 13, 1434 København

Business registration no. (CVR): 36718714

Produkty Konges Sløjd są cenione zarówno za ich estetykę, jak i dbałość o jakość oraz ekologię, co czyni tę markę popularnym wyborem wśród rodziców i opiekunów dzieci na całym świecie.

  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 399zł

  Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Często kupowane razem

Aparat podwodny Jungle Sunnylife

Aparat podwodny Jungle Sunnylife

SUNNYLiFE Neon Pop Podwodny Aparat na Kliszę – Uchwyć swoje letnie wspomnienia!Przywołaj retro klimat z SUNNYLiFE Neon Pop Podwodnym Aparatem na Kliszę! Ten wodoodporny aparat w stylu vintage został stworzony do zabawy na plaży, przy basenie i pod wodą. Wyposażony w odłączaną, wodoodporną obudowę, umożliwia łatwe fotografowanie zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Dzięki prostemu ładowaniu kliszy i trybowi bez ustawiania ostrości, wystarczy tylko celować i nacisnąć spust migawki!Aparat wykorzystuje standardową kliszę negatywową 35 mm (nie dołączona do zestawu), dzięki czemu po wywołaniu zdjęć możesz na nowo przeżywać swoje najlepsze chwile. Lekka, kompaktowa konstrukcja sprawia, że to idealny towarzysz letnich przygód.Cechy produktu: Styl retro i wodoodporny design Odłączana wodoodporna obudowa Fotografowanie bez ustawiania ostrości Kompatybilny z kliszą 35 mm (brak w zestawie) Lekki i łatwy do przenoszenia Specyfikacja: Wymiary produktu: 12 x 5 x 10 cm Wymiary opakowania: 15 x 5,5 x 11 cm Waga opakowania: 0,26 kg Materiały: ABS, PP, papier Żyj w słońcu z SUNNYLiFE – nie przegap żadnego radosnego ujęcia z tym kolorowym, podwodnym aparatem na kliszę!
122,00 zł
Kid's Concept - Tor samochodowy natural/grey AIDEN

Kid's Concept - Tor samochodowy natural/grey AIDEN

Poziomy są ściśle ze sobą połączone, aby samochody puszczane z samej góry płynnie pokonywały trasę. Trzy samochody będą ścigać się aż do samego końca. Pozwól maluchowi cieszyć się wyścigiem i uczyć się poprzez zabawę.Twoje dziecko bawiąc się, może doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową, ćwiczyć koncentrację i myślenie. Ponadto zabawa samochodami wyścigowymi na torze uczy współpracy i sprzyja rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych.Zestaw zawiera 3 auta.Informacje dodatkowe: Sklejka, brzoza, aluminium Materiał Tor samochodowy: sklejka lipowa. Samochody: brzoza. Oś: aluminium. Wymiary: Samochody: 3x4 cm, wymiary produkt : 31 x 8 x 29 ( dł x szer x wys )  Certyfikaty: EN71, wykonane z drewna z certyfikatem FSC, oznaczenie CE Instrukcja czyszczenia: Czyść wilgotną ściereczką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką. Koła można smarować olejem parafinowym, dopuszczonym do kontaktu z żywnością, lub olejem lnianym. wiek rekomendowany: 2 lata
159,00 zł
Little Dutch Zestaw do zabawy Na kempingu

Little Dutch Zestaw do zabawy Na kempingu

Zestaw do zabawy Na kempingu od Little Dutch. Jake i Anna nie mogą się doczekać wspólnej przygody pod namiotem! Gdzie rozbijesz obóz z tymi dwoma odkrywcami? Podążaj zgodnie z mapą lub wybierz własne miejsce na rozbicie namiotu. 
  • -30%
146,30 zł -30% 209,00 zł
Sticker WOW! stempelki z naklejkami kotek, Melissa & Doug

Sticker WOW! stempelki z naklejkami kotek, Melissa & Doug

Odkryjcie Sticker WOW - innowacyjne książeczki ze stempelkami od marki Melissa. Dzięki tym zabawnym stempelkom, Wasze dzieci mogą teraz przyklejać naklejki wszędzie tam, gdzie zapragną - czy to uzupełniając strony w książeczce, czy eksplorując inne powierzchnie. To kreatywny sposób na zabawę, który rozbudza wyobraźnię maluchów i zachęca do twórczego myślenia. ZALETY: łatwy w użyciu uchwyt  rozwija zdolności motoryczne wygodny do zabrania w podróż wspomaga wyobraźnię do wyboru różne wzory stempelka i książeczki śliczne kolorowe naklejki każda inna nie brudzi Zobaczcie sami : https://www.youtube.com/watch?v=dcQPi3932E4&list=PL9YyfOzq8RVlUvdKA77q7gCXXamrIjYlG W zestawie znajduje się: 24 stronicowa książeczka, na której dzieciaki mogą przybijać stempelki stempelek z uroczym tygryskiem 300 naklejek związanych ze zwierzętami dżungli, które znajdują się już wewnątrz stempelka A co jeśli naklejki wewnątrz stempelka się skończą? Czy to już koniec zabawy?! Nic bardziej mylnego. Naklejki możecie uzupełniać wkładami. Każdy zestaw wkładów posiada 300 tematycznych naklejek.Poręczna zabawka, którą będziecie mogli zabrać ze sobą do samochodu, na wycieczkę czy podczas wizyty u dziadka i babci! Dzięki temu, że naklejki są schowane wewnątrz stempelka nie ma mowy o ich zgubieniu. Pozbawiona bałaganu zabawka to strzał w dziesiątke jako prezent maluchów, zapewniający praktyczną zabawę bez patrzenia się w ekran!! :)Wiek: 3+Wymiary książeczki: 25 x 15 cmWymiary strony: 19 x 15 cmReferencja: 32014Deklaracja zgodności CE
  • Brak na stanie
49,99 zł
Moulin Roty, Latarka - projektor Sous mon baobab

Latarka - projektor Sous mon baobab, Moulin Roty

Lampka projektor z serii Sous mon baobab.Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki, z których każdy opowiada inną historię. Do projekcji na ścianie lub suficie. Zestaw zawiera 3 bajki. Wieczorna opowieść będzie wyglądać jak mały pokaz filmowy.
79,00 zł