Drewniana tablica edukacyjna - Emocje, Tender Leaf Toys

Tender Leaf Toys

Naucz dziecko rozpoznawać i nazywać swoje emocje.

Emocje towarzyszą nam każdego dnia. Czasami ciężko nad nimi zapanować lub sobie z nimi poradzić. Jak je rozpoznać, jak nazwać? Jak odczytywać emocje innych ludzi? Nie jest to łatwe szczególnie, gdy jest się dzieckiem. 

189,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189,00 zł

Payment & Security
#Darmowa i szybka dostawa od 299,00 zł Więcej
#14 dni na zwrot Więcej
#Bezpieczne zakupy
#Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz Więcej
  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 299zł

  Zasady zwrotu

14 dni od otrzymania paczki


Nasza drewniana tablica w kształcie twarzy dziecka będzie idealnym wsparciem do nauki rozpoznawania i nazywania uczuć.

W zestawie z tablicą jest 28 elementów przedstawiających różne emocje. Elementy mają magnesy i można je przyczepić do tablicy czyli twarzy i dzięki temu przedstawić emocje: smutek, radość, złość, miłość. Dziecko może zaobserwować jak zmiany w wyglądzie oczu czy ust wpływają na wyrażenie emocji. Za pomocą elementów, dziecko może również próbować przedstawić towarzyszące mu w danej chwili uczucia.   

Zabawka pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, rozwija oraz zdolności komunikacyjne. Zachęcam do wspólnej rozmowy o uczuciach.

Zabawka świetnie sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w przedszkolach, żłobkach czy gabinetach specjalistów - logopedy i psychologa.

 Nasze zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego.

Zestaw zawiera:

Podkładka drewniana - twarz dziecka ** 2 koki** 28 magnetycznych elementów wyrażających emocje 

 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

Wymiary zabawki: 22,2 x 23,3 x 1,1 cm

Wymiary opakowania: 22,8 x 2,5 x 22,8 cm

Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci. 

Opinie klientów

Brak opinii