Akademia - Jak powstaje dorosły
  • -20%

Jak powstaje dorosły, Akademia mądrego dziecka

Harper Kids

Okres dojrzewania to trudny czas, do którego świadomi i odpowiedzialni opiekunowie powinni przygotować dzieci. "Jak powstaje dorosły" to ciałopozytywny przewodnik po dojrzewaniu, który pomoże przygotować nastolatków na zmiany, jakie będą zachodzić w ich ciele i umyśle.

Zniżka 20% 29,59 zł 36,99 zł

Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 29,59 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,59 zł

Payment & Security
#Darmowa i szybka dostawa od 299,00 zł Więcej
#14 dni na zwrot Więcej
#Bezpieczne zakupy
#Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz Więcej
  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 299zł

  Zasady zwrotu

14 dni od otrzymania paczki

Bogato ilustrowana książka uczy szacunku i samoakceptacji, dowodząc, że każdy wygląda inaczej i rozwija się w swoim tempie.

Książka nie pomija innych ważnych aspektów dojrzewania: relacji z rodziną i rówieśnikami, tożsamości płciowej, wytyczania granic, czy cyberprzemocy. Przyjazna pozycja, która wspiera różnorodność i łagodzi niepokoje. "Świetna lektura dla dzieci i pomoc dla rodziców i opiekunów, którzy chcą z dziećmi jak najwcześniej poruszać ważne i trudne tematy dojrzewania" - przyznaje Agata Kozłowska, seksuolożka, edukatorka i terapeutka, która podjęła się przetłumaczenia książki "Jak powstaje dorosły" na język polski.

Prostota, rzetelność i aktualność czynią tę książkę świetną, natomiast pełna szacunku, akceptacji i uważności komunikacja z osobą czytającą odpowiada za jej doskonałość. Autorki, konkretnie i autentycznie, nieustannie podkreślają, że wszelkie warianty naszej cielesności oraz rozwoju są w porządku.

Opinie klientów

Brak opinii