Janod, Dwustronna drewniana kuchnia z pralką 2w1, z dźwiękiem, światłem LED i 8 akcesoriami

Janod, Dwustronna drewniana kuchnia z pralką 2w1, z dźwiękiem, światłem LED i 8 akcesoriami

Dostępność: Chwilowo niedostępny

859,00 zł

Dwustronna, drewniana kuchnia z pralką, to zupełna nowość! Mnóstwo radości i kreatywnej zabawy. W skład zestawu wchodzi przepiękne dwufunkcyjne, dwustronne urządzenie o zaokrąglonych kształtach w stylu retro, wykonane z giętego drewna. 

Napisz swoją opinię

Dodaj do ulubionych
Darmowa dostawa od 199 zł więcej

Po jego jednej stronie znajduje się kuchnia z okrągłym metalowym zlewem, dwoma „elektrycznymi” palnikami, piekarnikiem, dolną szafką z drzwiczkami oraz górna otwarta półka z mikrofalą.

Po drugiej stronie w dolnej części jest pralka z pokrętłami i trzema półkami obok, wąski blat, a w górnej części, obok otwartych półek, jest zegar. Do kuchni dołączone są też akcesoria: rękawica i naczynia z metalu – patelnia, garnek, durszlak, szpatułka, łyżka do makaronu, łyżka do odcedzania i chochla.

Kuchnia wyposażona jest w dwa pokrętła, sygnał dźwiękowy oraz podświetlenie typowe dla „rozgrzanych” palników (baterie nie są załączone). Z boku są uchwyty, ułatwiające przenoszenie zabawki. Dzięki swojej dwustronności, znacznym rozmiarom i wielu akcesoriom może się nią bawić jednocześnie więcej niż jedno dziecko.

Zabawka ma piękne kolory: naturalnego drewna, czekoladowego brązu, turkusu i bieli.

wiek: 3-8 lat

liczba elementów: kuchnio-pralka + 8 akcesoriów

materiał: drewno, metal

design: Francja

wymiary produktu: 55 x 32 x 90,5 cm

waga produktu: 12,53 kg

wymiary opakowania: 55,8 x 32,3 x 40,3 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH