mierEdu Sudoku magnetyczne - gra edukacyjna

MierEdu

Sudoku magnetyczne - gra edukacyjna od mierEdu. Ta gra pozwala na naukę poprzez zabawę, w szczególności skupia się na edukacji logicznej. Zachwycający zestaw do gry w magnetyczne sudoku jest świetny dla dzieci w wieku 3+. 

84,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 84,00 zł

Payment & Security
#Darmowa i szybka dostawa od 299,00 zł Więcej
#14 dni na zwrot Więcej
#Bezpieczne zakupy
#Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz Więcej
  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 299zł

  Zasady zwrotu

14 dni od otrzymania paczki

Gra w parach to świetna zabawa, a przy okazji rozbudzenie zainteresowania matematyką. Opakowanie produktu zamienia się w wygodną planszę do gry i kryje w sobie magnesy do zabawy i karty z łamigłówkami sudoku o różnym stopniu trudności. Zapewnia dzieciom rozwój umiejętności logicznego myślenia, obserwacji i ćwiczy koncentrację. Zestaw zawiera: opakowanie zamieniające się w planszę do gry, magnesy x34, karty x36, przewodnik dla rodziców. Opakowanie i produkt wykonane są z materiałów eco-friendly. Poznaj pozostałe zestawy gier edukacyjnych od mieEdu.

mierEdu to marka pochodząca z Melbourne w Australii. Oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę dobrze zaprojektowanych, edukacyjnych zabawek, które pobudzają dziecięce zmysły oraz rozwijają pasję do odkrywania otaczającego świata. Wartościowe zabawki edukacyjne od mierEdu stymulują lepszy rozwój inteligencji wielorakich każdego dziecka, zgodnie z koncepcją przedstawioną przez prof. Gardnera. "Better Kids, Better Planet" - marka bardzo dba o zagadnienia ekologii i zrównoważonej produkcji.

Zabawka stworzona z myślą o Teorii Inteligencji Wielorakich prof. Howarda Gardnera. Kształtuje i rozwija inteligencję logiczno-matematyczną.

Wiek rekomendowany: 3+ 

Wymiary: 23,5 x 18,5 x 4,2 cm

Materiał: papier, magnes

Produkty nie tylko wspomagają proces nauki, ale również aktywnie przyczyniają się do rozwoju sensorycznego i motorycznego dzieci. Mieredu to marka, która nie tylko dostarcza zabawek, ale także inspiruje dzieci do nauki poprzez kreatywność i przyjemność.

Opinie klientów

Brak opinii

Często kupowane razem

Przesuń i sprawdź. Dodawanie

Przesuń i sprawdź. Dodawanie

Przekonaj się, że nauka liczenia może być dobrą zabawą! Wykonuj działania, a odpowiedzi zapisuj w okienkach ścieralnym pisakiem. Wysuwaj plansze i sprawdzaj, czy dobrze policzyłeś. Gdy się pomylisz, po prostu zetrzyj liczby i zacznij od nowa!Seria „Przesuń i sprawdź” stanowi świetne wsparcie w nauce dodawania i mnożenia. Dzięki ścieralnemu pisakowi dołączonemu do książek, odpowiedzi w każdym momencie można zetrzeć, a okienka ponownie uzupełnić. Dzięki temu dziecko, które dopiero poznaje działania matematyczne nie zniechęci się do nauki.
Montessori. Elementarz pięciolatka, Zielona Sowa

Montessori. Elementarz pięciolatka, Zielona Sowa

Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę! Koniecznie sięgnijcie po elementarze z serii Montessori!„Montessori” to cykl przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowany w duchu pedagogiki Montessori. Treść elementarzy została opracowana na podstawie długoletnich doświadczeń autorki zdobytych w pracy dydaktyczno-wychowawczej.