Odbierz 15% rabatu! KOD: KIDS15 ważny jeszcze przez:

2025-05-25 23:59:00

Souza! Kosmetyki do makijażu zestaw 5 el. Impreza Księżniczek

45,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość

Zestaw kosmetyków do makijażu dla dzieci Impreza Księżniczek holenderskiej marki Souza! zawiera: kasetkę z 4 cieniami do powiek, różowy błyszczyk i 2 lakiery do paznokci (różowy z brokatem i niebieski). W zestawie znajduje się też aplikator z dwoma gąbeczkami.

Kosmetyki zostały stworzone na bazie wody i naturalnych minerałów. Są przetestowane dermatologicznie, w pełni bezpieczne, nie uczulają i nie podrażniają skóry. Błyszczyk i cienie łatwo się zmywają ciepłą wodą z mydłem. Lakiery tworzą na płytce warstwę peel-off, dzięki czemu bez trudu usuwa się je z paznokci (jak naklejki).

Idealne na przyjęcia, urodzinki, zabawę w salon kosmetyczny oraz jako stylowy prezent. Zestaw zapakowany jest w urocze duże kartonowe pudełko z okienkami i motywem księżniczek. Produkt w 100% wegański i nie testowany na zwierzętach.

wiek: 6+

skład: 100% wegańskie

design: Holandia

wymiary opakowania: 19,5 x 9 x 3 cm

bezpieczeństwo: EC 1223/2009, EC 1272/2008

Producent 

Phanine B.V.

Speijkerstraat 4, 5692 NP, Sint- Oedenrode, Netherlands

Info@phanine.com

Wysokiej jakości tiulowe sukienki, kostiumy czy pantofelki to propozycje nie tylko na karnawał, ale również do noszenia na co dzień przez cały rok, czy przy okazji różnych uroczystości. Całości dopełniają w pełni bezpieczne, nieuczulające, wegańskie kosmetyki dla dzieci i bogata oferta ozdób do włosów, tak lubianych przez małe dziewczynki!

Wejdź do dziecięcego świata fantazji z Souza!

 

  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 399zł

  Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Często kupowane razem

Gryzak Sensoryczny 3D Ball Sand, Mushie

Gryzak Sensoryczny 3D Ball Sand, Mushie

Pomóż ulżyć drażliwym dziąsłom swojego dziecka dzięki naszej serii gryzaków. Wykonane z 100% nietoksycznego, silikonu spożywczego i zaprojektowane tak, aby było łatwe do chwytania przez malutkie paluszki, nasze gryzaki w formie kulek są bezpieczne dla Twojego dziecka. Ich geometryczny design i stonowane kolory sprawiają, że stanowią stylowy dodatek do Twojego domu
59,00 zł
3-Car Garage – 3-stanowiskowy GARAŻ z autkami i kluczami Battat

3-Car Garage – 3-stanowiskowy GARAŻ z autkami i kluczami Battat

Samochodziki, bramy garażowe i klucze skorelowane kolorystycznie – tylko właściwy klucz pozwoli wyprowadzić autko z jego garażu i/lub zaparkować je we właściwym miejscu.  Dodatkową atrakcję stanowi przezroczysty dach budynku oraz mechanizm powodujący, że zaparkowany samochуd wyjeżdża z garażu. Ponadto praktyczny uchwyt – na wypadek, gdyby ciężko było rozstać się z zabawką lub chciało ją zabrać w podróż.Wystarczy zabezpieczyć samochody w środku i można ruszać! Elementy przyjazne dla małych rączek.   Zabawka edukacyjna rozwijająca sprawność manualną koordynację ręka-oko pomagająca zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe pobudzająca kreatywność.   Przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 lat. Zgodna z europejskimi, kanadyjskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa zabawek, w tym regulacjami w zakresie ftalanуw i BPA. Kolory i detale mogą się różnić od prezentowanych na zdjęciach. Wymiary zabawki w opakowaniu: ok. 28 x 17 x 19 cm
129,00 zł

Zobacz także

Odkryj różne produkty
Melissa & Doug, Water WOW! Wodna kolorowanka Makijaż
Melissa&Doug

Melissa & Doug, Water WOW! Wodna kolorowanka Makijaż

Kolorowanie nigdy nie było tak proste i czyste! Genialna kolorowanka wielorazowego użytku. Wystarczy napełnić wodą specjalny marker i malujemy. W zestawie cztery obrazki. Jak kartki kolorowanki zrobią się znowu białe to znak że znowu możemy napełnić marker wodą :)
39,00 zł
Souza! Lakiery i akcesoria do paznokci dla dzieci zestaw 12 el. Księżniczka
Souza

Souza! Lakiery i akcesoria do paznokci dla dzieci zestaw 12 el. Księżniczka

Zestaw lakierów i akcesoriów do paznokci dla dzieci Księżniczka holenderskiej marki Souza! W jego skład wchodzi 8 buteleczek lakierów (po 5 ml) w pięknych kolorach: jasnoróżowym, fuksjowym, koralowym, czerwonym, liliowym, fioletowym, turkusowym oraz jasnozielonym, a także arkusz naklejek na paznokcie z motywami księżniczek, tipsy, separator do palców i pilniczek-serce. Wykonane na bazie wody kosmetyki są w pełni bezpieczne, nie uczulają i nie podrażniają skóry. Tworzą na płytce warstwę peel-off, dzięki czemu bez trudu usuwa się je z paznokci (jak naklejki). Zestaw jest idealny na przyjęcia, urodzinki, zabawę w salon kosmetyczny oraz jako stylowy prezent. Całość zapakowana jest w urocze kartonowe pudełko z okienkiem. Produkt w 100% wegański i nie testowany na zwierzętach.wiek: 3+skład: na bazie wody, 100% wegańskiedesign: Holandiawymiary opakowania: 27 x 22 x 3 cmbezpieczeństwo: EC 1223/2009, EC 1272/2008
84,00 zł