Znam godziny, Czytaj z Albikiem

Czytaj z Albikiem

Nauka zegara to wielkie wyzwanie! Ten interaktywny zegar wytłumaczy dzieciom, jak rozpoznawać czas na zegarze ze wskazówkami i zegarze elektronicznym. Dla utrwalenia wiedzy najmłodsi będą mogli zagrać w quizy, w których wskażą właściwą godzinę lub zegar. Naukę umili dzieciom ukryta w zegarowym drzewie bajka o Królestwie dokładnego czasu.

44,99 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44,99 zł

Payment & Security
#Darmowa i szybka dostawa od 299,00 zł Więcej
#14 dni na zwrot Więcej
#Bezpieczne zakupy
#Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz Więcej
  Wysyłka

w 24h

  Dostawa gratis

od 299zł

  Zasady zwrotu

14 dni od otrzymania paczki

Zawiera ponad 100 dźwięków i tekstów.

Ilustracje: Lenka Dřízhalová
Teksty i bajka: Lucie Krystlíková

Seria "Czytaj z Albikiem" została stworzona w celu wspierania rozwoju umiejętności czytania u dzieci poprzez kreatywne i interaktywne metody. Materiały zawarte w serii obejmują książki, ćwiczenia, gry edukacyjne i inne narzędzia, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności czytania, pisania i rozumienia tekstu.

Albik, jako postać centralna tej serii, jest przyjazny i przystępny dla dzieci, co sprawia, że proces nauki jest bardziej atrakcyjny i przyjazny. Seria "Czytaj z Albikiem" jest zwykle dostosowana do różnych grup wiekowych, aby dostarczyć odpowiednie materiały i wyzwania dla dzieci na różnych etapach nauki czytania.

Opinie klientów

Brak opinii

Często kupowane razem

Djeco, Szkatułka z pozytywką BALLERINA

Szkatułka z pozytywką BALLERINA, Djeco

Drewniana Szkatułka z pozytywką - pięknie zaprojektowane muzyczne pudełko na biżuterię z szufladką. Na wierzchu motyw tańczącej BALERINY, wewnątrz lusterko i figurka BALERINY, która kręci się grając melodyjkę. Pozytywka uruchamia się po otwarciu wieczka. Śliczna ozdoba do dziecięcego pokoju.
Czytaj z Albikiem, Mini książka Piosenki dla dzieci

Czytaj z Albikiem, Mini książka Piosenki dla dzieci

Każdy może śpiewać i grać z Albikiem! Dzięki tej książce będzie to jeszcze łatwiejsze. Najmłodsi usłyszą z niej dwanaście popularnych piosenek, między innymi Stary niedźwiedź mocno śpi, Jadą, jadą misie i Panie Janie w wersji wokalnej i instrumentalnej.  Dodatkowo poznają nuty i usłyszą zabawne historyjki. Muzyczną przygodę urozmaicą quizy na każdej stronie. Wiek: 3+
  • Obecnie brak na stanie
Książka Moje pierwsze kolory i kształty Czytaj z Albikiem

Książka Moje pierwsze kolory i kształty Czytaj z Albikiem

Otaczający nas świat jest pełen kolorów i kształtów. Rodzeństwo, Sara i Tomek, pomogą ci nauczyć się je rozpoznawać. Czy wiesz, jaki kolor powstanie, gdy zmieszamy czerwony i niebieski? Jaki kształt ma plaster miodu? Potrafisz rozpoznawać przedmioty po ich cieniu? Odpowiedzi znajdziesz w tej książce.