Menu

Plus-Plus, Midi Pastel - 150 szt. - Dziewczynka i Zwierzątka

Dostępność: Dostępny

Zestaw zawiera 150 sztuk klocków Midi w kolorach pastelowych. Dodatkowo w zestawie zamieszczona jest książeczka jak zbudować dziewczynkę i zwierzątka, które znajdują się na opakowaniu. Można łączyć z innymi zestawami Midi. Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania.

169,99 zł

Napisz swoją opinię

Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Specjalnie dla najmłodszych dzieci klocki Plus-Plus w wersji Midi (50 mm). Większe elementy zostały tak zaprojektowane aby ułatwić zabawę małym rączkom. Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

Wyprodukowano w Danii

Wiek: 1+