Dresdner Essenz, strzelające kryształki do kąpieli - egzotyczne owoce - sól do kąpieli 50g

Dresdner Essenz, strzelające kryształki do kąpieli - egzotyczne owoce - sól do kąpieli 50g Powiększ

Dresdner Essenz, strzelające kryształki do kąpieli - egzotyczne owoce - sól do kąpieli 50g

Dostępność: Dostępny

9,99 zł

Spraw frajdę swoim pociechom i zmień kąpiel w świetną zabawę ze Strzelającymi kryształkami, które trzeszczą i pstrykają.

BEZ mikroplastików, parabenów, detergentów syntetycznych SLES, emulgatorów PEG. Nietestowany na zwierzętach. 

Napisz swoją opinię

Ilość:

Dodaj do ulubionych
Darmowa dostawa od 199 zł więcej
Dostawa w dniu zamówienia - Citymox więcej

Wszystkie produkty z linii DIRTY BIRDIE wyróżniają się wysokiej jakości składnikami użytymi do ich produkcji. W procesie produkcji nie używane są składniki krytycznych takich jak PEGi, oleje silikonowe lub mineralne, parabeny czy też sodium laureth sulfate. Dla ochrony wrażliwej skóry dzieci używamy w naszych produktach  organicznego oleju sezamowego oraz protein z pszenicy. Sole do kąpieli produkowane są na bazie naturalnej soli morskiej, kredy oraz skrobi ziemniaczanej.


Produkty z linii DIRTY BIRDIE zawierają naturalne kolory, a zapachy pochodzą z mieszaniny naturalnych olejków eterycznych. Produkty nie tylko ładnie pachną, ale także pełnią funkcję aromateraupetyczną. Wybór kolorów został starannie przemyślany, tak aby kolory i zapachy wzajemnie się uzupełniały w swoim działaniu.

 

NATURALNE KOSMETYKI 100% WEGAN


• Produkty z linii Dirty Birdie  posiadają certyfikat NaTrue i są 100% wegan to znaczy bez składników pochodzenia zwierzęcego.


• NaTrue to międzynarodowa jednostka certyfikująca i zrzeszająca firmy zajmujące się produkcją kosmetyków naturalnych. NaTrue to rozpoznawalny znak jakości o przejrzystych zasadach. Dla konsumentów logo NaTrue oznacza to, że mogą bez pudła rozpoznać kosmetyk naturalny niezależnie od tego, w jakim zakątku świata powstał i gdzie został kupiony. 

 

Sposób użycia

Wsypać opakowanie soli  do napełniającej się ciepłą wodą wanny (temperatura około 36-38 stopni) rozmieszać do rozpuszczenia. Zażywać kąpiel przez około 10-20 minut. Jedna saszetka jest przeznaczona na jedną kąpiel!

 

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach hipoalergiczności przez lekarzy dermatologów.