Scootandride, Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Kiwi kolekcja Icecream 2020

Scootandride, Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Kiwi kolekcja Icecream 2020

Dostępność: Chwilowo niedostępny

479,00 zł

Highwaykick1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, w dodatku „rośnie” razem w nimi.

Napisz swoją opinię

Dodaj do ulubionych
Darmowa dostawa od 199 zł więcej

To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, w dodatku „rośnie” razem w nimi. Wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm.

Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starszak może rozpocząć swoją scaterską przygodę.

Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół.

Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować. Scoot & Ride Highwaykick stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. 

Specyfikacja Scoot & Ride Highwaykick1: 

• sugerowany wiek dziecka: 1 – 5 lat 

• sugerowany wzrost dziecka: 82 – 118 cm 

• maksymalne obciążenie: 20 kg na siedzeniu i 50 kg z bieżnikiem 

• waga produktu: 2,8 kg 

• regulacja wysokości kierownicy: 57 – 64 cm 

• regulacja wysokości siedziska: 22,5 – 29 cm 

• materiał: aluminium i plastik