Menu

GoSili Kubek Podróżny Silikonowy Hot Pink

Dostępność: Dostępny

Idealna alternatywa dla plastikowych kubków - najmocniejsze silikonowe kubki na rynku! Kubki podróżne wykonane są w 100% z silikonu spożywczego z osadzonym pierścieniem ze stali nierdzewnej, aby mogły zachować swój kształt.

89,00 zł

Napisz swoją opinię

Świetnie sprawdza się w podróży. Idealnie dopasowana nakładka  zapewnia szczelne zamknięcie. Kubek po zdjęciu nakładki może być używany samodzielnie. Można używać w kuchence mikrofalowej.

Cechy:
- pojemność 470ml
- 100% silikon spożywczy
- nie odkształca się, zachowuje swój kształt
- można wyparzać w celu sterylizacji
- można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej
- poręczny i stabilny

Wymiary:
- średnica 7,5 cm
- wysokość 14,5 cm

GoSili to pierwsza marka, która koncentruje się na wytwarzaniu produktów silikonowych o wysokiej jakości, ciekawym wzornictwie oraz w przystępnych cenach, konkurujących bezpośrednio z wyrobami z tworzyw sztucznych. GoSili łączy w sobie innowacje oparte na potrzebach z technologicznymi zaletami silikonu, oferując alternatywę dla plastikowych produktów, których można używać w kuchni i poza nią, tworząc dla rodzin produkty, które są bezpieczne, nowoczesne i wykonane w całości z silikonu. Głównym celem GoSili jest promowanie korzyści płynących ze stosowania silikonu, przewodzić w branży poprzez wypełnianie luki między doskonałym designem i przystępnością, a jednocześnie poprawa naszego stylu życia.