Menu

SQUIZZ 2 Gondola Miękka Kokon

Dostępność: Dostępny

SQUIZZ 2 został zaprojektowany we Francji dla rodziców, którzy są zabiegani, lubią podróżować z dzieckiem i mają dość zwyczajnych spacerówek. Genialny, kompaktowy i składany jedną ręką wózek spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.

189,00 zł

Napisz swoją opinię

Gondola Miękka SQUIZZ już od narodzin zapewnia wygodę i ochronę dziecku. Zaleca się używanie gondoli w formie kokonu do 9 miesiąca życia dziecka. Następnie może on być użyty jako miękka wkładka do wózka dla dziecka starszego!

Cechy:
- miękkie wnętrze
- zdejmowana podkładka pod głowę
- otwory do pasów bezpieczeństwa
- kapturek kokonu może być rozpięty i przekształcony w płaską wkładkę do wózka.

Wymiary:
- długość 75 cm
- szerokość 34 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 34 cm
- wysokość 45 cm
- głębokość 5 cm

SQUIZZ to "wszystko, czego można sobie życzyć" od współczesnego miejskiego wózka. Młoda mama 28-letnia Audrey opierając się na doświadczeniu i wiedzy swojej rodzinnej firmy dwóch generacji, specjalizującej się w produktach dla dzieci (od ponad 50 lat), chciała zaoferować wózek oparty na prawdziwych potrzebach i życzeniach swoich przyjaciół, którzy są młodymi rodzicami. Dołączyła do rodzinnego biznesu już kilka lat temu i po przeprowadzeniu dogłębnych badań rynku kompaktowych wózków zdała sobie sprawę, że rodzice nie tylko życzą sobie wszystkiego, co najlepsze dla swojego dziecka, ale także chcą zrobić to w rozsądnej cenie. Celem Audrey było zaoferowanie wygodnego wózka dziecięcego najwyższej klasy, stworzonego dla dzieci i wymyślonego dla rodziców w nowoczesnym designie i po przystępnej cenie!