Menu

OXO Pojemnik na Mokre Chusteczki Green

Dostępność: Dostępny

Praktyczny pojemnik do przechowywania mokrych chusteczek pielęgnacyjnych. Pojemnik jest szczelny, idealnie chroni chusteczki przed wyschnięciem. Jest prosty w użyciu – jedną ręką łatwo go otworzyć i wyjąć chusteczkę.

89,00 zł

Napisz swoją opinię

To idealny pomocnik w trakcie przewijania malucha czy wytarcia rąk i buzi po jedzeniu. W pojemniku zmieści się aż 100 chusteczek. Dzięki specjalnemu prześwitowi z przodu widać, kiedy kończy się zapas chusteczek i kiedy należy go ponownie napełnić.

Cechy:
- idealny do pokoju dziecięcego, kuchni czy łazienki
- silikonowa uszczelka chroni chusteczki przed wyschnięciem, dzięki czemu są mokre przez cały czas
- wygodny sposób otwierania i wyciągania chusteczek
- łatwy sposób napełniania pojemnika po zużyciu chusteczek
- dodatkowy wkład obciążający chusteczki
- możliwość podglądu ilości chusteczek w pojemniku
- Nie zawiera ftalanów, BPA i PVC

Pojemność: 100 mokrych chusteczek

Wymiary:
- szerokość 22 cm
- wysokość 11 cm
- głębokość 12 cm
 
OXO to Amerykańska marka istniejąca od 1990 roku, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego z różnych kategorii. Jej produkty, są już dostępne w 75 krajach oferując ponad 850 artykułów. Uznawane na świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Każdy produkt opracowano zgodnie z zasadą projektowania uniwersalnego, czyli zaprojektowanie produktów dla najstarszych i najmłodszych, dla praworęcznych i leworęcznych, dla kobiet i mężczyzn, oraz dla osób o szczególnych potrzebach. Produkty OXO zdobyły ponad 150 międzynarodowych nagród za opakowania, wzornictwo i tożsamość marki.