Menu

Attipas, Giraffe Navy

Dostępność: Dostępny

Żyrafy wchodzą do szafy wraz z najnowszą kolekcją Attipasów ;)

84,90 zł

Napisz swoją opinię

Elastyczna i cienka warstwa podeszwy umożliwia kształtowanie cech niezbędnych do prawidłowego rozwoju umiejętności stopy:

  • dobre czucie podłoża, wszystkich nierówności, a przez to właściwe dostosowywanie się do nich
  • możliwość nieskrępowanego doskonalenia reakcji równoważnych stopy i całego ciała
  • umiejętne przenoszenie ciężaru ciała - słowem zapewnia nie tylko idealne warunki mechaniczne, ale też te często ignorowane – pozwalające na stymulację zmysłów dziecka – czucia i równowagi

W przypadku Attipasów nie ma znaczenia również problem często sygnalizowany przez rodziców – wysokość podbicia. Są w stanie dopasować się i do tej płaskiej, i do tej wypukłej stopy. Attipasy nie potrzebują również modelowanej wkładki.

Stópki dzieci do lat 3 cechują się fizjologicznym, płaskim kształtem spodu stopy. Naturalny kształt podeszwy Attipasów,  zmusza stopy dziecka do prawidłowej pracy i kształtowania ich cech motorycznych.

Można to potraktować jako idealny przykład połączenia ochrony stopy i zapewnienia im niezbędnych warunków do prawidłowego rozwoju. Oprócz tego Attipasy są przewiewne (dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym w podeszwie).

Bezpieczeństwo zapewniają również najwyższej jakości materiały, z których Attipasy zostały wyprodukowane - nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, co potwierdzają systematyczne testy toksykologiczne.

Attipasy mogą być używane zarówno jako obuwie indoor’owe (kapcie domowe, obuwie do żłobka), jak i jako obuwie do zabawy na świeżym powietrzu; bardzo łatwo się je czyści. To wyjątkowe obuwie jest laureatem wielu nagród przyznawanych przez rodziców. Nie ma na polskim rynku równie kolorowych i pięknych bucików!

W sklepie stacjonarnym EcoBobo nie wszystkie rozmiary są dostępne od ręki. Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym modelem, prosimy o telefon: +48 530 411 609 lub wiadomość: [email protected]