Menu

KiETLA, Okulary Przeciwsłoneczne Jokala, Yellow, 2-4 lata

Dostępność: Dostępny

Okulary przeciwsłoneczne francuskiej marki Ki ET LA będą idealnymi, pierwszymi okularami dla Twojego dziecka: elastyczne, bardzo lekkie, niełamiące się, trwałe.

Okularki Ki ET LA zapewniają 100% ochrony dla dzieci od 2 do 4 roku życia. 

109,00 zł

81,75 zł

Napisz swoją opinię

Cechy okularków Jokala Ki ET LA 2-4 lata: 

1. Maksymalna ochrona oczu dziecka- pochłaniają 100% promieniowania UVA, UVB i UVC. Soczewki mają wysokość 3,5 cm, aby w pełni zabezpieczyć dziecko przed wpadającymi promieniami słonecznymi.

2. Soczewki wykonane z poliwęglanu o najwyższej kategorii przyciemnienia (kategoria 4). Materiał ten cechuje wyjątkowa trwałość i wysoka odporność na potłuczenie.

3. Okulary Ki ET LA mają dodatkowo wbudowaną powłokę antyrefleksyjną z filtrem niebieskim.  

4. W 100 % elastyczne- ramki okularów zostały wykonane z bardzo trawałego i elastycznego materiału TPEE, który jest wysoce odporny na temperatury. Wszystkie materiały są wolne od BPA

5. W 100% bezpieczne- okulary nie posiadają zawiasów, przez co dziecku nie grozi porysowanie się lub połknięcie części metalowych. W zestawie jest wygodna i miękka opaska, której szerokość można regulować.

6. 100% wygodne. Egronomiczny kształt, elastyczne, lekkie. Opaska i okularki Ki ET LA nie naciskają na skronie i nosek.

7. Eco-friendly- ramki, soczewki i opakowanie nadają się do recyklingu. Tekturowe opakowanie jest wielokrotnego użytku.

8. Soczewki w odcieniach Ki ET LA można zastąpić soczewkami korekcyjnymi. Zapytaj swojego lekarza o poradę.

Do zestawu dołączona jest wygodna opaska, opakowanie, etui (które jest jednocześnie ściereczką do czyszczenia okularów) oraz instrukcja obsługi.

TUTAJ załączamy kształty okularów, które po wydrukowaniu na kartce w pozycji poziomej, dadzą 100% odwzorowanie rozmiaru okularów. Zachęcamy do wydrukowania i "przymierzenia"! :)