Menu
Zapytaj EcoBobo!

Zapytaj EcoBobo!

Często dostajemy pytania od Klientów dotyczące naszych produktów, w jaki sposób ich używać, dla kogo są przeznaczone. Zamiast odpowiadać w wiadomościach prywatnych, niektóre z nich będziemy publikować na naszym blogu, z nadzieją, iż pomogą innym czytelnikom. 

Drogie EcoBobo: Mój syn w grudniu skończy roczek. Zastanawiam się nad zakupem śpiworka zimowego. Zależy mi, żeby posłużył do końca okresu wózkowego. Czy możecie doradzić, który śpiworek będzie dla mnie najlepszy? 

Droga Czytelniczko: Aby ułatwić Ci decyzję, poniżej prezentujemy analizę porównawczą śpiworków dostępnych w EcoBobo, tj. Lodger, Elodie Details i Samiboo (dostępność już na przełomie września/ października).

Śpiwór Lodger

Śpiworek do wózka Lodger wykonany jest z najwyższej jakości materiału polarowego, poddawanego specjalnej obróbce wodnej. Śpiwór charakteryzuje się przepuszczalnością materiału, co ogranicza pocenie się dzieci. Ten miękki i wygodny śpiworek należy prać w pralce z zapiętymi rzepami. Nie kurczy się po wypraniu. Pasuje do 3 i 5 punktowych pasów bezpieczeństwa.  Jest dość duży - służy nawet 3 letnim dzieciom.

Śpiworek Lodger

Warto zwrócić uwagę również na wygodny kaptur, który dodatkowo ochroni dziecko przed śniegiem i wiatrem. Dzięki wygodnym ściągaczom wokół głowy, możliwe jest uformowanie kaptura na głowę dziecka.

Śpiworek posiada wewnętrzną wkładkę, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem podczas jesienno- zimowych oraz wczesno -wiosennych spacerów. Dużym plusem Logdera jest sposób jego rozpinania. Śpiworek zapina się na „zakładkę” na szerokie rzepy umieszczone na środku. Umożliwia to zapięcie dziecka w luźny lub ścisły sposób - w zależności od pogody lub preferencji dziecka. Sposób zapinania ułatwia również szybkie wyjęcie dziecka ze śpiwora.

CENA: 399 PLN

Więcej tutaj

Śpiwór Elodie Details

Śpiworki Elodie Details wykonane są z nieprzemakalnego materiału nieprzepuszczającego deszczu i śniegu. Zatrzaski umiejscowione w górnej części, umożliwiają regulację wielkości śpiworka. Rozmiar śpiworka to 53 X 95 cm (110 cm, przy rozciągnięciu do pełnej długości), więc również może posłużyć do końca okresu użytkowania wózka. Śpiworek Elodie Details jest łatwy w utrzymaniu. Można go prać i suszyć w suszarce bębnowej. Jest dopracowany w każdym szczególe. Sztuczne futerko przymocowane do śpiworka jest odpinane.

Śpiworek Elodie Details

CENA: 479 PLN

Dla prawdziwych zmarźluchów dostępne są również śpiworki Elodie Details w wersji puchowej. 

Więcej tutaj

Plum Love

Śpiwór Samiboo

Śpiworki Samiboo  to nasza tegoroczna nowość. Spodziewamy się dopiero na przełomie września/ października, jednak posiadamy bardzo dokładne opisy i zdjęcia od producenta.

Śpiworek Samiboo

Środek śpiworka uszyty jest z bardzo miękkiego i niezwykle ciepłego materiału. Charakteryzuje się wodoszczelnością. Prawdziwą niespodzianką jest jego wielofunkcyjność - wielkość śpiworka można regulować za pomocą dodatkowej części odpinanej w dolnej części śpiwora. Ten śpiworek jest bardzo praktyczny dla już chodzących dzieci - w przypadku zabrudzenia dodatkowej części - z łatwością można ją odpiąć i uprać.

CENA: 389 PLN

Napisz do nas