Prezenty dla niemowlaków do 1 roku życia.

Prezenty dla niemowlaków do 1 roku życia.

Ten rok jak żaden inny zachęca do spędzania Świąt w gronie najbliższych. To czas bycia razem, dzielenia się. Pokażmy jak bliscy wiele dla nas znaczą i przygotujmy się w wyjątkowy sposób do tegorocznych świąt. 

Święta tuż tuż, dlatego zaczynamy nasz poradnik prezentowy, który pomoże Wam wybrać najlepsze prezenty dla Waszych pociech. 

Zacznijmy od tych najmłodszych!

Musicie wiedzieć, że noworodki na początku widzą tylko kontrastowe kolory. Pierwsze zabawki powinny być przede wszystkim bodźcami wzrokowymi, dzięki którym stopniowo i bezpiecznie zacznie poznawać świat. 

Dlatego naszą pierwszą propozycją są karty obrazkowe Wee Gallery. 

6 dwustronnych, czarno - białych kart zapakowanych w piękne kartonowe pudełko, odpowiednie już od urodzenia. 

Koniecznie zwróćcie uwagę też na mata aktywizująca Wee Galery, która posiada również szeleszczące i piszczące elementy oraz gryzak, który okaże się niezbędny na pierwsze próby ząbkowania.   

Kontrastowe karty

Maty sensoryczne

Miękka książeczka

Po więcej inspiracji zapraszamy do specjalnej zakładki: ZABAWKI KONTRASTOWE

Status bestselleru dla niemowlaków lub jeszcze nienarodzonych maluszków otrzymały produkty MOONIE. Czyli prezent, który ucieszy też rodziców! Profesjonalna pomoc w usypianiu maluszków :) Poza dźwiękami, które są nagraniami prawdziwych dźwięków, a nie generowane komputerowo, misie i króliczki Moonie to lampa i piękna pozytywka. Dostępne w wielu pięknych kolorach.  

moonie_1.png

Małe prezenty czasami cieszą najbardziej dlatego koniecznie zerknijcie na nasze propozycje gryzaków oraz grzechotek. 

Rozwiją małą motorykę (chwytanie i potrząsanie), aktywizują zmysł słuchu (szeleści, grzechocze), wzroku i dotyku, a jako gryzak – przynosi ulgę w trudnym okresie ząbkowania.

Zerknijcie koniecznie na bestsellerową kolekcję grzechotek od Djeco, w pięknych pastelowych kolorach, kryją się naprawdę niespotykane dźwięki, które zainteresują każdego malucha. 

 

Grzechotka Kurka

Grzechotka - marakas

Shaker z kulkami

Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych popozycji na ząbkowanie. Pamiętajcie, że najlepsze będą te które są łatwe do chwytania przez małe rączki i mają dużo faktur i nieregularnych kształtów - przyniosą największą ulgę podczas ząbkowania. 

Gryzaki Konges Slojd: Jednorożec, Lew

Gryzaki Matchstick Monkey

Gryzaki Lanco

Gryzaki Oli & Carol

Maty edukacyjne i Baby Gym - czyli wszystko w jednym. 

Komplet sensorycznych, interaktywnych zabawek pobudzających wyobraźnie oraz zmysł słuchu i wzroku. Świetny pomysł na większy prezent dla noworodka. 

Może też pełnić funkcję miejsca do zabaw, maty też świetnie izolują od podłoża. 

Dodatkowo pamiętajcie, że możemy zawsze umieścić na nich ulubione zabawki maluszka, zaczepy i uchwyty na takich zabawkach są bardzo uniwersalne.

Wszystkie maty edukacyjne i pałąki znajdziecie TUTAJ.

Aktywizujące zabawki dla maluszków:

Dźwiękowa kostka aktywizująca Farma to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków. 

Kostka przy potrząsaniu wydaje dźwięki, zaskakuje i pobudza wyobraźnię. 

Pluszowy wałek dźwiękowy 4-elementowy Lew Jack 6 m +

Wałek składa się z 4 poręcznych dla maluszka elementów, z których każdy uszyty jest z materiałów o różnych wzorach i fakturach oraz posiada wiele ukrytych funkcji. Elementy można łączyć ze sobą dzięki rzepom. 

Przytulanka aktywizująca wielofunkcyjna głodny Tukan Pablo 9 m+

W jego imponującym dziobie ukryty jest dzwoneczek, a skrzydła i kuperek – szeleszczą. W zestawie znajdują się także trzy mniejsze pluszowe zabawki – można nimi „nakarmić” tukana, wkładając je do jego dzioba,

Bąk to klasyk, każdy w dzieciństwie się nim bawił. Propozycja od marki B. Toys tej kultowej zabawki nie wymaga asysty rodziców. Uproszczona wersja bąka sprawdzi się dla siedzących maluszków. Ślimak stoi sam, a po naciśnięciu poza skaczącymi kulkami zobaczymy też efekty świetlne!

ŚLIMAK

GŁÓWKA MAKÓWKA

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszą stronę, gdzie odnajdziecie wygodne filtrowanie wg wieku lub skonsultuj się z naszym zespołem (sklep@ecobobo.com lub numer tel. +48 530 411 609)

Pamiętajcie też o tym, że opakowanie jest niezwykle ważną częścią każdego prezentu, szczególnie dla tych najmniejszych dzieci. Dlatego przypominamy o opcji pakowania na prezent, którą możecie wybrać w koszyku, a my się już wszystkim zajmiemy! 

Jeżeli żadna z propozycji nie przypadła Ci do gustu pamiętajcie o Kartach Podarunkowych, to zawsze trafiony prezent :)

KARTA PODARUNKOWA