Menu
Poznaj markę... Ki ET LA!

Poznaj markę... Ki ET LA!

Nareszcie wiosna! To moja ulubiona pora roku :) Czas długich spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. W asortymencie EcoBobo w tym roku pojawiła się nowa marka z cudownymi okularami przeciwsłonecznymi, więc razem z pierwszymi promieniami słońca, przedstawiamy Wam Ki ET LA - francuską markę okularów przeciwsłonecznych. 

Ki ET LA to marka założona 9 lat temu we Francji przez trójkę przyjaciół. Innowacyjność, design, funkcjonalność oraz najwyższa jakość to hasła przewodnie marki. 

Najmniejszy rozmiar okularów to model Diabola. Odpowiedni jest dla dzieci od 0 do 18 miesiąca życia. Dzięki zastosowanej technologii Reversible rosną wraz z dzieckiem! System pozwala na noszenie okularów w pierwszej pozycji od 0 do 9 miesiąca życia, a gdy nosek dziecka urośnie - w pozycji drugiej do 18 miesiąca.

   

Okulary zapewniają maksymalną ochronę. Pochłaniają 100% promieniowania UVA, UVB i UVC. Soczewki w okularach w rozmiarach 0-18 miesięcy, 12-30 miesięcy, 2-4 lata oraz 4-6 lat mają najwyższą kategorię przyciemnienia - 4. Soczewki w okularach dla dzieci od 6 do 9 lat mają 3 kategorię przyciemnienia oraz polaryzację.

Soczewki okularów Ki ET LA zrobione są z poliwęglanu - materiału, z którego wykonuje się sportowe okulary dla dorosłych. Jest to tworzywo wysoce odporne na potłuczenia oraz zarysowania. Ramki okularów wykonane są z bardzo elastycznego materiału. Śmiało możemy wyginać okulary w każdą stronę. Praktycznie nie ma szans na ich złamanie. 

Okulary Ki ET LA do 6 roku życia nie mają żadnych śrubek ani łączeń - nie ma więc szans na porysowanie się metalowymi elementami. Dodatkowo, okulary mają wbudowany filtr niebieski! 

W zestawie z okularami znajduje się miękka opaska, której szerokość można łatwo regulować. Mamy więc pewność, że Maluszek nie zgubi lub nie wyrzuci okularów z wózka ;) Opaskę można zdejmować, więc dla komfortu leżenia, możemy ją całkowicie zdjąć. Do zestawu dołączone jest również etui, które jest jednocześnie czyścikiem do okularów. 

Zestaw zapakowany jest w uroczą tubkę, którą możemy wielokrotnie wykorzystać, na przykład jako opakowanie na kredki. 

Ofertę akcesoriów Ki ET LA znajdziecie na stronie EcoBobo KLIK

Napisz do nas