Menu
Pierwszy kubeczek dla Dziecka

Pierwszy kubeczek dla Dziecka

Nie ma idealnego czasu, w którym należy rozpocząć przygodę z kubeczkiem. Picie przy użyciu smoczka może być przyczyną wad zgryzu, a picie słodkich napojów z butelki podobno powoduje próchnicę, dlatego też mówi się, że im wcześniej poda się dziecku kubeczek, tym lepiej. W niektórych źródłach przeczytamy, że najlepiej jest zacząć od 6-9 miesiąca, inne zaś, że już od 4 :) Na pewno dużo łatwiej jest podać dziecku kubeczek, jeśli potrafi samodzielnie trzymać go w rączkach.

1. Doidy Cup - kubeczek dedykowany jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wypracowuje nawyk picia z otwartego kubeczka już od pierwszych miesięcy życia maleństwa. Dzięki jego budowie dziecko widzi zawartość, może kontrolować co i w jakiej ilości pije.

Zaletą Doidy Cup jest jego łatwość w utrzymaniu w czystości, można go zmywać w zmywarce :) Produkowany w Unii Europejskiej z najbezpieczniejszego wśród plastiku tworzywa HDPE (high density poliethylene), nie zawiera BPA, ftalanów i PVC, jest zgodny z normą EN14350. Oprócz tego kubeczek wypracowuje prawidłowe nawyki zapobiegające wadom zgryzu.

 

2. Kubek niekapek - Absolutny hit w EcoBobo to kubek niekapek b.box [KLIK]. Posiada unikalny mechanizm- rurka jest w taki sposób obciążona, że pozwala dziecku pić napój do ostatniej kropli. Jedyny niekapek na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Extra do domu i w podróży! :)

Kubek niekapek HEROBILITY [KLIK] jest przeznaczony dla Maluszków już od 4 miesiąca życia. Dzięki ergonomicznym kształtom uchwytów, zrobionych z miękkiego materiału, zapewniają małym rączkom pewny chwyt. Miękki ustnik jest delikatny dla ust, dziąseł i zębów dziecka. Szczelna pokrywka otwiera i zamyka się w prosty sposób nawet dla małych rączek. Kubek nie przecieka i posiada specjalny zaworek, dzięki któremu płyn wydostaje się z kubeczka tylko gdy dziecko z niego pije.  

3. Kubek z ustnikiem - kubek wykonany z wytrzymałej melaminy. Przeznaczony dla dzieci od pierwszego roku życia. Dzięki wygodnym i bezpiecznym uchwytom, dziecko może trzymać kubeczek w rączkach. Po zdjęciu pokrywki,może stać się pierwszym tradycyjnym kubkiem. Nasze propozycje: Lassig [KLIK] oraz Done by Deer [KLIK]. 

4. Kubek 360° - jest przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca życia. Kubeczek, który przypomina tradycyjną szklankę. Jednak innowacyjna krawędź, została zaprojektowana tak, że umożliwia picie z kubka w każdym jej miejscu. A do tego jest niekapkiem! Maluszek pije dokładnie tak jak z normalnego kubka, bez rozlewania napoju - idealna metoda na przygotowanie dziecka do korzystania z tradycyjnych kubków w przyszłości.:)

Nasza propozycja: WOW Cup [KLIK] oraz SKIP HOP [KLIK]

5. Bidon ze słomką - bidon ze słonką przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesięcy.  Należy trzymać go prosto pionowo. Idealne rozwiązanie w podróży! W naszej ofercie znajdziecie szklane i plastikowe bidony. Wyposażony w sprytny system chowania słomki w nakrętce, który szczelnie zamyka butelkę.

Nasza propozycja: Life factory [KLIK], SKIP HOP [KLIK]

Pytania? Wątpliwości? Napisz do nas: [email protected] :)

Napisz do nas